Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miből jövök rá ha a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből jövök rá ha a barátom megcsal?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon furán viselkedik és úgy gondolom megcsal, miből tudnám biztosra?

2018. márc. 9. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Abból, hogy rajtakapod miközben kufircol
2018. márc. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Lazy Lover ***** válasza:
100%
nem kívánja veled a sexet
2018. márc. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle :D hátha igazat mond.
2018. márc. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mit jelent a fura? Írj pár példát, akkor többet tudunk mondani.
2018. márc. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Nézd meg a Facebook üzeneteit. Én úgy buktattam le az exemet. Ha nem adja meg a jelszavát, ott már gebasz van.
2018. márc. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
5ös miért lenne gebasz? Mi se olvasgatjuk egymás üzeneteit és már évek óta együtt vagyunk.
2018. márc. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs gebasz ha nem ad jelszavat. Nekem barátnőm odaadta egyszer, nem szoktam feljárni facebookjára, viszont be volt jelentkezve, néha megnyitottam mert a fb-re mentem rá valami más f betűs oldal helyett, de nem zavarta, hogy be van nálam is jelentkezve (nekem nincs facebookom egyébként). Aztán összevesztünk egy baromságon, amire fel megváltoztatta a jelszavát, amit kb 1 héttel később elmondott de nem jegyeztem meg, nem is érdekel, mert bízok benne akkor meg minek kövessem? Az személyi jog sértés. Egyébként én is megadtam pl. Twitter jelszavam és ha jól tudom egyik emailem is meg van neki adva. Twittert közösen használjuk email meg úgy maradt meg neki, hogy bejelentkeztem nála. De nincs mit titkolnom, szóval nyugodtan maradhat úgy engem nem érdekel :D


Egyébként vannak megcsalásra utaló jelek. Megpróbálhatod őt zavarba hozni, hogy képzeld X megcsalta Y-t. Rákérdezgetsz, hogy mit csinált mittomén tegnapelőtt este 8kor, mert nem tudtad elérni. Azon kívül távolságtartóbb lesz, nem kíván, elutasít, "most nincs kedvem", kevesebbet kezdeményez, vagy teljesen elhanyagol.


Mióta vagytok együtt?

2018. márc. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Fura jelek például hogy összeveszik velem ha nem akarom lesz*pni, meg olyabokat mond hogy unalmas vagyok azért mert nem mindent csinálok meg vele mindent az ágyban,egy hónapja vagyunk együtt de 5 évig legjobb barátok voltunk.
2018. márc. 9. 14:36
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem teljesen igaz, amit az előttem levők írtak. Engem mikor megcsalt a párom, sosem mondott olyat, hogy ,,most ne", ,,hagyjam", stb... Ilyen nem volt. Ráadásul semmi utaló jel nem volt arra, hogy megcsal, pedig figyelmes voltam vele. Mondtam, Facén minden kiderül, legalábbis általában.
2018. márc. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nem bírom mikor valaki azt írja ne nézzünk más fiókjába bele stb stb... szerintem legalábbis ott derül ki minden. ismerosomek mindig nyalták faltak egymást szinte irigyelni való kapcsolatuk volt. a lány a Facebookon keresztül tudta meg hogy a barátja megcsalja. pedig megbízott benne . a kíváncsiság meg szerintem emberi természet. vakon megbizol a másikban majd kiderül hogy hiába? azt hiszed minden rendben majd a barátnőd / haverod mondja el neked hogy megcsalt a párod? ennyit a bizalomról.ha egyoldalú akkor meg lehet ****ni.
2018. márc. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!