Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Néhány évvel ezelőtt rajongott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány évvel ezelőtt rajongott értem egy lány azonban én nem foglalkoztam vele. Most úgy érzem, lehetne belőle valami. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mit írjak neki? Hogyan közöljem vele?

18/f



2018. júl. 17. 06:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit
2018. júl. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is bejött egy srác de én neki nem. Aztán kiszerettem belőle rá kb 3 hónapra bevallotta ugyanaz a srác hogy bejövök neki. Én meg szépen elkültem a p*csába. Tudja kivel szórakozzon.

Neked is elöbb kellett volna ezen a lányon gondolkozni

2018. júl. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerinten leginkabb semmit ne tegyel. Egyreszt evek alatt tuti tullepett rajtad, masreszt en biztosan visszautasitanam az ilyen “ajanlatot”, velem ne szorakozzanak. Nalam ez instant nem.
2018. júl. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem tanácsolom, hogy semmit ne tegyél, főleg ha a csajnak még nincs senkije. Szerintem érdemes megpróbálni. Ha beszélőviszonyban vagytok, azaz napi szinten kommunikáltok, akkor hívd el valahová, és próbáld megfigyelni a viselkedését. Hogyha úgy tűnik benne lenne a dologban, akkor meg vallj szerelmet, ne várj tovább!

Ha nem vagytok beszélőviszonyban, akkor csak próbálj vele beszélgetni valamiről, írj rá, kérdezd meg pl.: hogy telik a napja.

Sok sikert! :)

(Ha a lány igazán szeretett, akkor még mindig szeret. Nekem is volt olyan, hogy évekig rajongtam egy srácért, sőt még mindig. Ő is semmibe vett, de én még mindig örülnék, ha most lépne.)

2018. júl. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4: Ne magadból indulj ki. A legtöbb ember képes tovább lépni,néhány év után még főleg, azért nem mindenki ilyen gyenge,már ne haragudj
2018. júl. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Ez szerintem nem gyengeség. Ha tényleg tetszik valaki, akkor az évek múltán sem fog változni.
2018. júl. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ha nem úgy váltatok akkor szét, hogy a lánnyal bunkón viselkedtél és vérig sértetted, akkor szerintem ad egy második esélyt. Hiszen mindenki tudja, hogy a fiúknak később "nő be a fejük lágya" ha már észrevetted hogy hiba volt, akkor bizonyítsd be neki, hogy most már komolyan veszed és újra közel szeretnél kerülni hozzá. Legyél figyelmes, találkozz vele minél többet, aztán úgyis észreveszed ha lehet belőle valami és azt is ha nem.

Személy szerint hasonló dolog történt velem is és én adtam második esélyt amit nem bántam meg.

Szorítok nektek!


16/L

2018. júl. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!