Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tényleg zavarhatja ez a fiúkat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg zavarhatja ez a fiúkat?

Figyelt kérdés

Szép vagyok, jó az alakom.

De túl komoly vagyok és alig mosolygok. A napjaim nem igazán telnek jól otthon.

Alig beszélek. Hamarosan 17 leszek.

Nem zavar, hogy még nem volt kapcsolatom csak a későbbiekben fog, most még csak gondolkodom ezen..

Nem akarok senki kedvére megváltozni ezért kérdezem, hogy

Vannak komoly fiúk?


2018. júl. 21. 20:28
 1/9 A kérdező kommentje:

Nem ismerkedés alapján.

Csak kérdezem, mert mindegyiknek a barátnőjük mosolyog mint a tejbe tök

2018. júl. 21. 20:30
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom más férfi társam hogy van ezzel, de nekem a mosoly az nagyon sokat jelent. Szeretem nézni azokat a lányokat, akikről csak úgy sugárzik a boldogság, még ha otthon nagy gáz van is. Sokk ilyent ismerek.

Kedves kérdező, próbálj mosolyogni. Azért mert neked otthon rosszul telnek a napok, (ami egyébként szerintem durván minden második, harmadik családban így van) attól nem kell egész nap szomorkodni, és másokra is ráragasztani a rossz kedvet.

2018. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd szerelmes leszel, te is vigyorogni fogsz a társaságában :) hidd el
2018. júl. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vannak komoly fiúk, de ha ne adja Isten változnod kell akkor ne másért változz hanem magadért!
2018. júl. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem zavar, hogy én tudok nagyon laza is lenni...

Egyébként nem szempont, hogy a barátnőmnek minden körülménye tökéletes legyen. Aki szomorkásabb, annak megvan általában az oka... és mennyire jóleső érzés, ha egy szomorú lány a szerelemtől boldogabb lehet!

2018. júl. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En is alapbol komoly lany vagyok, aki nem nagyon mosolyog. Na igen, mindaddig ez igy volt, míg szerelmes nem lettem... Onnantól kezdve, mintha ruhafogassal a számban aludtam volna, es egész nap :P szóval ne aggódj, ha valaki tényleg elkezd neked tetszeni, biztos levakarni sem tudod majd a vigyort.
2018. júl. 22. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én fiúként kimondottam szeretnék ilyen lánnyal ismerkedni. :) De sajnos nem találkozom velük, itt neten meg úgysem válaszolnak mert gondolom azt hiszik én is olyan perverz vagyok mint sok más férfi.
2018. júl. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es

Csajozós szöveg lvl 79 :D

2018. júl. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen vannak komoly fiúk és egyáltalán nem zavar, ha egy lány alig mosolyog:)
2018. júl. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!