Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet jó párkapcsolat egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jó párkapcsolat egy bulizós lány és egy nem bulizós fiú között?

Figyelt kérdés
Elég jól elvagyunk, van sok közös témánk, csak én vele ellentétben nem járok bulizni, ő viszont eléggé gyakran jár.
2018. júl. 21. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem akadály, amíg megbízol benne és nem kezdesz el azon parázni, hogy kavar valakivel. Ha szeret, nem fog ;)
2018. júl. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom (20) elég gyakran jár bulizni barátaival, én szinte alig. Semmi problémánk nincs, nem issza magát részegre, nem csinál hülyeséget. Fő a bizalom:)

21/L

2018. júl. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kettő randink volt eddig, teljesen normálisnak tűnt. Ki sem néztem volna belőle, hogy milyen gyakran jár bulizni. És sajnos elég gyakran részeg szokott lenni :(
2018. júl. 22. 10:31
 4/4 anonim válasza:
Az ilyen lányba nem lehet megbízni! Főleg, hogy iszik is. Ilyenre ne pazarold az idődet! 😉
2019. febr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!