Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek "szüneteltesssem"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek "szüneteltesssem" a kapcsolatot velük?

Figyelt kérdés

Nah szóval, van egy elég jó fiú barátom akit kb fél éve ismertem meg. Elég sok időt együtt töltöttünk/töltünk. Régebben a srác rengeteg megjegyzést tett(be is vallotta) , hogy bejövök neki stb. Igazából nekem is bejött valamilyen szinten, de nem jöttünk ossze. (számomra például egy párkapcsolat szempontjából hatalmas lenne a korkulonbség)

Kb 1 hónapja a srác megismerte az egyik legjobb barátnőmet. Azóta alakulnak köztük a dolgok, őket nem zavarja a korkülönbség.

Hazudnák, ha azt mondanám, hogy nem izgat ez ami kettőjük között van, és még "hivatalosan" nem is jöttek össze.

Viszont a srác egyelőre nagyon aranyos, még mindig szoktunk kettesben programokat szervezni, sokat beszélünk, de félek, hogy ebből majd ha összejönnének a barátnőmmel egy féltékenység robbanna ki. Szerintetek a barátnőm jogosan lenne féltékeny, ha nélküle elmegyek a sráccal ide-oda? (sokszor szoktunk 3-ban is, szerencsére akkor tökre jó a légkör, nincs semmilyen kínos szitu)

Nem tudom mi tévő legyek, mert már próbáltam kerülni a srácot de rettenetesen hianyzik, pedig még mindig ugy gondolom, hogy ha lehetne sem jönnék vele össze.

Meg sokszor hív a fiú , hogy menjek velük sétálni/bulizni stb. Ilyenkor amugy mindig szivesen is mennék, de van, hogy lemondom , hátha zavarnám a barátnőmet/őket és csak illemből hívtak meg.

Meg amúgy még mindig nem vagyok abba biztos, hogy a srác már teljesen túltett rajtam, mert néha még mindig szokott "másmilyen" megjegyzéseket is tenni.

Ti mit tennétek a helyemben?


/bocsi kicsit hosszú lett/



2018. júl. 14. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a barátnőddel kellene megbeszélned, hogy zavarja-e ha nélküle elmentek valahova, meg hogy nem jönnél vele össze (persze ezt csak akkor mondd, ha teljesen biztos vagy benne, hogy később sem fog ez változni, mert különben óriási sértődés lehet belőle).
2018. júl. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ebből semmilyen normális emberi kapcsolat nem lesz,se nekik,se neked.
2018. júl. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hagyd őket. Hidd el, hogy mindenkinek jobb lesz így. Ez egy ördögi háromszög, amiből csak megnyomorodva lehet kiszállni, ne játszadozzatok egymás érzéseivel.
2018. júl. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!