Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom ideálának az ellente...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ideálának az ellentettje vagyok. Mi foghatta meg bennem? 17/L (többi lennt)

Figyelt kérdés

A barátom számára a tökéletes nő váll alattig érő félgöndör szőke hajú, kék szemű, hófehér bőrű, kislányos, ártatlan angyal az ágyban, csendes, nyugodt, kedves kis szépség, akire vigyázni kell. Ennek ellenére nekem derékig érő szögegyenes gesztenye barna hajam, barna szemem és kreol bőröm van. Magamat inkább vadmacskának jellemezném az ágyban, mintsem angyalnak. A csillagokat is lebeszélném az égről egyetlen levegővel, talpra esett vagyok, mindig kidumálom magam a bajból, sosem kellett helyettem valakinek megoldania a problémámat. Talán az stimmel, hogy kedves vagyok. XD

Már a barátomtól is kérdeztem hogy mit szeret bennem, azt mondta azért szeret, aki vagyok, hogy más vagyok, mint a többi szőke cica átlag. Én hiszek neki csak, hogy lehet hogy valaki álmai nője ellentetjébe szeret bele?

Ti mit gondoltok? Kíváncsi vagyok a véleményetekre! :)



2018. júl. 26. 21:20
 1/3 anonim válasza:
Halj meg, és reinkarnálódj addig, amig ilyenné nem születsz! (Amúgy komolyra fordítva a szót, nem kell, hogy bármit is meg fogjon benned, az elmondottak alapján te a számára tökéletes vagy :D)
2018. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok férfinak ez az ideálja amit leírtál, nekem is hasonló. Lányból viszont kevés ilyen van, úgyhogy be kell érni mással. És ha már jobban ismered az illetőt, úgyis megszereted.
2018. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Zsófiának hívnak? :D
2018. júl. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!