Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem merek a csalàdi hàzban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek a csalàdi hàzban szeretkezni a baràtnömmel! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elso baràtnom! Es felek Anyukam ranknyit nem tudok lazitani szeretnek kisse vilagosban es nem teljes sotetsegben mert ugy nem szeretem de attol is tartok ha eg a lampa azt hiszi nem alszunk es bejon vagy bekopog es nincsen eleg idonk feloltozni. 16/f nem kell irni hogy papucs vagyok egyszeruen nem erzem magam biztonsagban vagy a nagymamam vagy az Anyukam valaki mindig itthon van sajnos! Baratnomeknel nem tudunk mert az o szobajaban a fal iszonyu vekony termeszetben meg valami miatt nem szeretek mar probaltuk nem izgat
2018. júl. 30. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk itthon tisztelve van a másik magánszférája. Ha itt van a barátom, akkor a 7 éves öcsém is tudja, hogy bekopog mielőtt benyit, és megvárja a választ. Beszéld meg velük. A barátom szülei sem jönnek be SOHA, ha ott vagyok. Kintről kiabálnak maximum. 17 vagyok, te is meg tudod beszélni velük!
2018. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bereljetek ki egy panziot, vagy erdőben... este is buli, a focipálya közepén :)
2018. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Évekig emberi kapcsolatok tanulmányozásából éltem és szerintem téged nem csak az zavar, ha más is hallja, hanem egyszerűen még lelkileg nem igazán állsz készen a szexre, ezért nem tudod lazabban kezelni, hanem rágörcsölsz, amiböl egy idő után a lánynak is elege lesz. Tudat alatt kufogásokat keresel. Jajj sötétben nem tudok, jajj ránk nyit anya meg a nagyi. Mindenki tudja, hogy nem azért alszik nálad a lány, hogy dominózzatok egész éjszaka. Az viszont szánalmas, ha csak úgy kopogás nélkül benyitnak. Szerintem zárd kulcsra az ajtót, ez adni fog egy kis biztonságérzetet, amit most abban keresel, hogy nem sötétben csináljátok. Egyébként hidd el, hogy idővel nem is nagyon fogsz a lányon kívül másra koncentrálni.
2018. júl. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Az lemaradt, hogy mindenképpen beszélj a családoddal a benyitás dologról, mert fura, hogy ennyi intim szférád sincs 16 évesen, de az ajtót is zárd be kulcsra, mert az valamennyire meg fog nyugtatni. Minden jót és sok sikert.
2018. júl. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ajtó zár
2018. júl. 31. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a vàlaszokat mindenkinek!
2018. júl. 31. 22:39
 7/9 A kérdező kommentje:
Hasznosakat kaptam
2018. júl. 31. 22:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Na hogy volt? :D
2018. aug. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha bezárod az ajtót, akkor nem valószínű hogy bejönnek. De amúgy is, ha tudják hogy kettesben vagytok odabent, akkor biztosan nem nyitnak rátok. Ők sem akarják kellemetlen helyzetbe hozni magukat. Lazíts, mert valahol meg kell oldanotok
2018. aug. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!