Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak ha a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom folyamatosan igérget de nem tartja be?

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy vannak napok amikor megígéri,hogy majd felhív de nem tartja be és még annyit sem ír/mond,hogy bocsi de ez meg az közbejött és nem tudtalak hívni,ez még magában nem is olyan óriási gond de ha valakire ilyen kis dologban sem lehet számítani akkor mit várjon az ember később...ezt már mondtam neki is és bocsánatot kért és egy ideig nem volt ilyen de most sorozatosan előfordul és ez nekem eleg rosszul esik,ha én ígérek valamit akkor azt betartom ha meg tudom hogy nem fogom tudni betartani nem ígérem meg.Arra lennék kiváncsi,hogy ki mit csinálna ilyen helyzetben.

2018. aug. 3. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos nem becsül téged. Keress valaki mást, aki megbecsül. Ezt kikényszeríteni nem lehet.
2018. aug. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Gyorsan keress olyan barátot, aki kevesebbet/kevesebbszer igér bármit is, de mindig betartja!
2018. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pomazi73 ***** válasza:
69%
Kidobnám. Ígérettel tele a padlás. Én nem ígérem de azt be is tartom
2018. aug. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Igen! Szakíts vele, és gyere össze velem... ;)


Amúgy meg nem hiszem el, hogy itt mindente ez a megoldás. Másikat keresni, mert törtnét egy kis pitiáner eset. Mi lenne, ha teszem azt megcsalná? Ölje meg?

2018. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Beszélj vele újra. Ha tényleg szeret, akkor minden nap beszélni akarna veled és megoldaná, hogy legyen ideje rád.
2018. aug. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Szóval manapság azért ilyen rövidek a kapcsolatok mert minden apró problémára a szakítás a megoldás? Olyan hogy őszinte beszélgetés és közös probléma megoldás vagy valami?
2018. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy ígérje meg, hogy betartja azt, amit megígér. Hátha... :D
2018. aug. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!