Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehetséges, hogy "elijesztem"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy "elijesztem" magam körül a fiúkat?

Figyelt kérdés
Sokszor nagyon bunkó, negatív és túlontúl racionális tudok lenni. Lehetséges, hogy ettől "megijednek"?

2018. aug. 3. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

igen

a fiúk nevetni, szeretni és dugni akarnak egy lánnyal

a felsorolásodban ezek közül egyet se látok :D

üdv

egy fiú

2018. aug. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Még jó, az egyetlen pozitív dolog a racionalitás, de ha racionálisan látnád a világot, rájönnél, hogy a probléma veled van és változtatnod kellene, szóval még ez sem igaz. :D
2018. aug. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
próbáld ki lánnyal :D hátha :P 18/L
2018. aug. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a szarkazmusommal üldözöm el a csajokat. F
2018. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
akkor jössz majd be a fiúknak ha mindenkinek odaadod magad
2018. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Én kihívásnak tekintenék egy ilyen lányt, de lehet, hogy van, akit elijesztesz ezzel.
2018. aug. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elzárkózott, koncervatív, racionális, mindig határozottan tudja, mik a céljai, és nem enged; túl kemény, nem lehet vele egyezkedni, talán nem is túl társasági, úgyhogy nem egész biztos, hogy olyan jól meg lehet vele beszélni a dolgokat, meg hogy pl megértené az érveimet; túl ridegnek, hidegnek tűnik, lehet hogy mindig fullprecíz és ugyanezt várja el másoktól is, meg hogy minél kevés érzelem legyen, és csak tegye mindenki a dolgát, talán nem is tudna annyira elköteleződni, és szerető, kötődős légkört kialakítani egy párkapcsolatban, ő nem az érzelmek embere; nem tudom, hogy fogadna pl egy másik érzelmes embert; de én valszeg nem őt keresem; mert neki mindig vannak jó nagy elvárásai, határozott elképzelései, talán egyezkedésre nem hajlamos; lehet, hogy pl nehéz lenne vele szótérteni, mert mindig kiáll a saját dolgai mellett, és nem biztos, hogy azok az enyémekkel egyeznek, és nem feltétlenül tudna, lenne képes/hajlandó az ő álláspontjából engedni, és kompromisszumos megoldást kötni. Szerintem valami ilyesmik lehetnek, nem biztos, hogy mind igaz rád, de valszeg ilyen hasonlóak játszódhatnak le bennük; de még az is lehet, hogy esetleg túl unalmasnak találnak; vagy pl nem vagy szembetűnő. Szóval a válaszom a kérdésedre: igen.
2018. aug. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A racionálissal és a negatívval nincsen nekem gondom, az első néha, a második inkább mindig teljesül rám is. A racionalitásoddal inkább az a baj, hogy a fiúk (is) szeretnek vágyakozni, bízni és a lehető legjobbnak látni a jelent. És ha túlságosan is tisztán gondolkodsz, akkor az nem jó egy kapcsolatban. Néha(de csak néha) jobb hinni és remélni.

Megijedni nem ijednék meg, annyi felé ember van, hogy mindegyikben megtalálhatnám az ijesztőt, ha akarnám, inkább keresem azt, ami az illetőnél tart, magához vonz.



Nah, de a nagyon bunkó kifejtés nélkül eltántorítana tőled. A szókimondóság és a szarkazmus nem ugyanaz, mint a bunkóság és remélem nem vagy "sokszor nagyon bunkó". Mert ha igen, akkor ez a hiba benned, nem az, hogy nem vagy egy álmodozó személyiség.


Vagy az történik, hogy annyira negatív és racionális vagy, hogy azt hiszed elijeszted a fiúkat magad körül, amikor egyszerűen nem jössz be azoknak, akiknek a társaságában vagy. Vagy nem mernek próbálkozni.



17/F

2018. aug. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2018. aug. 3. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!