Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A párom miért nem csókol meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom miért nem csókol meg egy hónap után?

Figyelt kérdés

Mint ahogy említettem a párommal egy hónapja élünk párkapcsolatban. Nagyon imádjuk egymást. A munkája miatt sajnos hetente csak egyszer tudunk találkozni...de akkor több órán keresztül együtt vagyunk és CSAK egymással foglalkozunk. Folyamatosan ölelgetjük,simogatjuk,puszilgatjzk egymást különböző helyeken,de még soha nem csókolt meg és nem értem,hogy ennek vajon mi lehet az oka.

Én 17 éves vagyok (lány) a párom pedig 24 .


2018. aug. 4. 20:06
 1/8 anonim válasza:
0%
Fél, hogy feljelented pedofil hajlam miatt.
2018. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van aki annyira nem szeret csokolozni :D meg nem tudom, hogy mennyire haladtatok előre, lehet fel, hogy nagyon megkíván, és nem bír ellenállni neked? :D
2018. aug. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2 napon belül töltöm a 18. életévem....:D
2018. aug. 4. 20:09
 4/8 A kérdező kommentje:
Még nem történtek jelentősebb dolgok a kapcsolatunkban szóval ez is szóba jöhet talán. :)
2018. aug. 4. 20:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor csak óvatos, nehogy elijesszen :D ha szeretnéd, hogy megcsokoljon, akkor mikor a puszilgatasban benne vagytok, kozelitsd az ajkaidat az oveihez, érintsd meg gyengeden, nyald meg az ajkát, jelezd neki, hogy készen állsz rá, néha csak egy ennyi kell! :) (második valaszolo voltam, l/21)
2018. aug. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezd meg tőle
2018. aug. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Második: nagyon köszönöm a tanácsod,azt hiszem élni fogok vele.


Harmadik: sajnos még nem kaptam értelmes indokot...

2018. aug. 4. 20:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Haha azért próbálok hasznos lenni, egy hete nekem is ki kellett "könyörögnöm", így együtt érzek veled :D l21
2018. aug. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!