Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért csókol meg így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért csókol meg így?

Figyelt kérdés
Hiába mondtam neki hogy nem tetszik, de mégis így csinálja. Szinte a torkomig tolja a nyelvét. L/25
2018. jún. 4. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert élvezi, és a saját élvezetét előrébb helyezi a kényelemérzetednél.
2018. jún. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te miért hagyod?
2018. jún. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Amikor eltolnám a fejét, nem hagyja, hanem mintha erővel ott tartaná a fejemet.
2018. jún. 4. 09:14
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Én megharapnám :D egyszer és közölném vele, hogy ha ezt folytatja a jövőben újra megharapod.

Neki ugyan olyan pocsék élmény lesz a "visszavágó", mint neked a gégetükrözés, amit csinál.

B verzió, ha odaszorítja a fejed izomból bimbón csavarnám :D.

Azért álljon már meg a menet, nem? Kicsit suttyóság, amit csinál.

2018. jún. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
vagy csak béna...A harapás viszont jó ötlet...ha én lennék az áldozat biztos nem haragudnék érte ez olyan feszültség oldós közlés játékos formában :Dha azt mondod neki szarul csókól stb akkor úgyis sértődés stb...de ezzel finoman rá meg lehet tanítani szerintem...minél beljebb tolja annál nagyobbat harapsz :D
2018. jún. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondtad neki és leszarta, egyértelmű, hogy mennyire vesz komolyan.
2018. jún. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!