Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tènyleg nem merik megközelíten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tènyleg nem merik megközelíteni a cèltudatos, maximalista és mellè baràtsàgos lànyokat?

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre ,hogy "fèlnek" a fèrfiak megközelíteni. Tényleg nagyon céltudatos,eltökèlt vagyok,a koromhoz képest jóval èrettebb èrzelmileg. Többek szerint azért nem közelítenek meg,mert a férfiak félnek az ilyen típusú nőktől,mellette (ahogy màsok mondjàk) jól is nèzek ki,ezért ez olyan kombó,hogy inkàbb meg sem próbàlkoznak. Nem értem,pedig nyitott,mosolygós,kedves vagyok mindig másokkal,szoktak viccelődni,beszèlgetni velem,de semmi komoly.

Emiatt kicsit az önbizalmam ingadozni szokott. Mivel érettebb gondolkodàsú vagyok,az idősebb fèrfiak tetszenek,mind a belső èrtèkek és érzelmi intelligencia miatt,mint külsőre . Eléggé nagy baj ,hogy nem a korosztàlyombeliekkel vagyok jóba.

(Nem tàrskeresès cèljàból írtam)

19/l



#párkapcsolat #cèltudatos
2018. aug. 7. 12:15
 1/7 anonim válasza:
64%
Számomra ezek nem vonzó tulajdonságok, legalábbis a szavaidból elég megszállottnak tűnsz. Amúgy én személy szerint nem érzem magam jól ilyen személy mellet és nem is keresem a társaságát ilyeneknek. Elviccelődök és elbeszélgetek vele ha úgy van, de semmi komoly. Ha viszont egy szimpatikus személyjel van dolgom övé minden figyelmem.
2018. aug. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem így van.

Van, aki nem akar megközelíteni, mert nem tetszik ez neki.

Biztosan van, aki nem mer.

De egy csomó férfinak viszont pont ez tetszik.

Szóval ezen kár agyalni. Ha valaki igazán akar tőled valamit, az fog közelíteni is.

2018. aug. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a neved valóban illik rád és nem csak úgy random választottad, akkor szerintem csak olyanok között kéne keresgélned, akik hasonlóan addict-ek, mint te. Mert ha valaki nagyon addict, azt szerintem csak az tudja elfogadni, elviselni, aki ugyanúgy éli az életét, mint ő.
2018. aug. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mindig megközelítem őket és szeretik :P :D
2018. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Fitnessaddictviki" -> fintessaddict -> fitness addict


Nem tudom, hogy mikor regeltél ide, de érdekes, hogy úgy érezted a rendszeres edzés jellemez téged a legjobban, és ezt láthatóvá is kell tenni mások számára. Csak a név miatt, eddig az elmúlt pár évben felkapott, instagramos egészséges életmódos életstílust feltételezek. Ez eddig nem negatív, csak elgondolkodtató.


"cèltudatos, maximalista"

"nagyon céltudatos,eltökèlt"


Tegyük félre az edzést és nézzük a többi részét az életednek. Ekkor a következők a kérdéseim:

-mi a célod?

-miért vagy eltökélt?/mi a motiváció a célod elérése mögött?

-miben nyilvánul meg, hogy maximalista vagy?


"a koromhoz képest jóval èrettebb èrzelmileg"

"érettebb gondolkodàsú vagyok"

"az idősebb fèrfiak tetszenek ... érzelmi intelligencia miatt"


Ezekhez pluszba még:


"Nem értem,pedig nyitott,mosolygós,kedves vagyok mindig másokkal,szoktak viccelődni,beszèlgetni velem" -> Nem értem



A feltett kérdéseimre ugyan nem ismerem a válaszokat, de a többi alapján én úgy gondolom, hogy az érettségi szinted pontosan passzol a korodhoz. Ebből kifolyólag nem azt látom a problémádnak, hogy "félnek" megközelíteni, szimplán csak akiket kinézel magadnak, más véleménnyel vannak rólad, mint te magad. Ezen kívül még, ha valóban jól nézel ki, nem tudom elhinni, hogy tényleg senki sem próbál megközelíteni.


Ha esetleg pár év múlva is ugyanitt tartasz, akkor szerintem könnyebb dolgod lesz, ha átgondolod ezt az egész párkapcsolat dolgot és mondjuk ilyesmi irányba indulsz el:

https://www.youtube.com/watch?v=RWOBFu2uNXA



A végére pedig:


"az önbizalmam ingadozni szokott"


Én úgy gondolom, hogy talán pont akkor leszel érett, amikor sikerül elfogadnod magad úgy, ahogy vagy. Nem a külvilág véleménye határozza meg, hogy mit és hogyan gondolsz magadról, hanem te magad tudod elhelyezni saját magadat az élet összes területén. Ha ez megtörténik, fölösleges lesz önbizalomról, magabiztosságról és hasonlókról gondolkozni, mert ilyenkor pontosan tudod, hogy ki vagy és mit akarsz, és teszel is azért, hogy elérd azt, amit elképzeltél magadnak.

2018. aug. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2018. aug. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ott vágtad el magad,hogy te is idősebb pasi fetisiszta vagy,mint a lányok 80%-a..
2018. aug. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!