Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha egy haverom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy haverom más lányt szeret, de nekem tetszik a srác?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülyének fogok hangzani, de olvasd végig, kérlek. Van egy srác, aki elég helyes, és mondhatjuk, hogy tetszik nekem. Közeli barátok vagyunk, ezért sokat mesél olyan lányolról, akik neki tetszenek. Nyilván együttérzek vele, és támogatom, de mindig irigységgel és szomorúsággal telve hallgatom végig, amiket ezekről a lányokról mond. Még nem volt bátorságom elmondani neki, mert nem szeretném elrontani a barátságunk, és úgyis tudom, hogy visszautasítana, mégis, amég ezt nem teszi, él bennem egy remény, hogyha az időre bízom az egészet, hátha rendeződhet ez köztünk. Kérlek, vegyétek ezt komolyan, és ha tudtok segíteni, hogy mit csináljak, azt nagyon megköszönöm, mert tényleg abszolút tanácstalan vagyok. De már azt is értékelem, hogy vette a fáradtságot, hogy elolvasd az én történetem.

2018. aug. 7. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem barátság. Barátokhoz nem vonzódunk. Sajnálom
2018. aug. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem mond el neki mivel igy csak neked lesz rossz hogy állandóan más lányokról beszél neked:)

Hirtelen mond el neki mi a szitu aztan nézd meg a reakcióját , ha rosszul reagálna esetleg mond hogy vicceltél csak (lehet így hülyén hangzik de beválik) :)

2018. aug. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha te kellenél neki akkor már elhívott volna randira. Te elvileg a barátja vagy azok egyik funkciója a lelki szemetesláda. Élhetsz örök társas magányban vagy megkerdezed mi lehhe ha elhívna randizni es megoróbálnátok. A nem is egy válasz barmennyire is szar erzes. De legalabb nem lebegsz egy álomban
jan. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!