Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az gondot jelent ismerkedésnél...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gondot jelent ismerkedésnél, ha a lány tudja, hogy más lány is tetszik?

Figyelt kérdés

2017. nov. 3. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy gond :D
2017. nov. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Na várj kérdező, szóval van egy lány, akivel ismerkedsz, de közben van egy másik lány, aki tetszik? Én azt javaslom, hagyd őket, mert ez a kettős érzelem csak időleges. 16/F Privátba többet tudok mondani.
2017. nov. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1: Te mint lány mondod? Miért?

#2: Két lány tetszik. Még egyikkel sem ismerkedem, de szeretnék és valószínűleg az egyikük is szeretne velem, viszont megtudta, hogy tetszik a másik lány is. Ezért most nem tudom mitévő legyek :/

2017. nov. 3. 16:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerkedj azzal, amelyik nyit feléd, a másikat meg hagyjad a francba, és lehetőleg ne teregesd ki, hogy ő is tetszik, főleg ne annak, akivel ismerkedsz.
2017. nov. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Válaszd azt aki másodszorra tetszett meg, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem kezdessz érdeklődeni a másik iránt!
2017. nov. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

-lány válaszoló vagyok-

Azért nagy baj, mert egy lány azt szeretné, ha valakinek ő lenne a középpontban, ha valaki csak VELE foglalkozna, senki mással. Már csak az is zavaró lehet, ha más lányokkal barátkozol, nem ha még tudja is, hogy tetszik egy másik lány. Valószínűleg így azt is gondolja, hogy nem valódiak az érzéseid iránta.

2018. jan. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!