Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elmondjam ezt a barátomnak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam ezt a barátomnak? Félek, rosszul venné ki magát az egész

Figyelt kérdés

A legjobb barátja (akivel ovis kora óta elválaszthatatlanok) folyamatosan írogat nekem Snapchaten (ott nincs mentve a beszélgetés, törlődik, miután megnézem). Eleinte semleges témákról, vagy 1-1 megjegyzést a képhez/videóhoz, ami nálam volt látható. De már olyanokat, hogy csak nézek nagyokat. Pl. hogy "alig várja, hogy nála kössek ki", és mikor annyit írtam, hogy soha, a reakciója az volt, hogy neki senki nem áll ellen. Ma is volt kint pár videó délután, hogy a barátnőimmel medencéztünk, napoztunk, erre írja, este vele is csaphatnék medencés bulit. Ő hozott haza szombaton egy sütögetésről, már elég késő volt. És mielőtt kiszálltam, megfogta a kezem, és mondta, hogy senkinek nem kéne megtudnia, ha most behívnám. Komolyan, annyira idegesítő ez. Nem értem, miért csinálja, miért szállt rám.


A barátommal boldogok vagyunk, elég sok időbe telt összejönnünk, nem akarom elveszíteni azért, mert a legjobb haverjának én lettem az éppen aktuális "kattanása". Kinézem belőle, hogyha beszélnék erről a barátommal, a srác azt is kitalálná, hogy ez nem így van, én találom ki, vagy ilyen nem is volt stb. Ravasz és rosszindulatú. Csak közben ez a helyzet is rossz...



2018. aug. 9. 01:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el, különben majd ő mondja el egészen más nézőpontból... Talán a pasid le tudja állítani.


Továbbá ha nem monddo el, az olyan, mintha te ezt titokban élveznéd.

2018. aug. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Általában a barátságokat előtérbe helyezem, hiszen sokszor hosszabb idejűek mint egy egy kapcsolat. Ettől függetlenül viszont van valami beütése a srácnak (főleg akkor, ha a legjobb barátjának a barátnőjére van bekattanva), szerintem szólj a barátodnak, egy haver / barát nem így viselkedik!


Snapchaten ha megint írna vagy valahol, nyugodtan screenshotold le, vagy mentsd el a beszélgetést, hogy vissza tudd olvasni a barátodnak. Szerintem jól tennék ha elrendeznék egymás között egy kis beszélgetéssel, így az írásaidból azt veszem le, hogy nem túl intelligens tsori.

2018. aug. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van ám igazság ebben:

"Vétkesek közt cinkos aki néma!"

.

Gondolj bele! - ha elhallgatod barátod előtt ezt a viselkedést, 'lesz közös titkotok' a másikkal, amit az illető bíztatásnak, de mindenképpen elfogadásnak tekinthet.

Azzal, hogy pont vele vitetted haza magad, még biztatásnak is veheti.

2018. aug. 9. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Odin-15 válasza:
csinálj a beszélgetésről képernyőképet, ha módodban áll
2018. aug. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!