Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti hogy ismerkedtek meg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy ismerkedtek meg a párotokkal?

Figyelt kérdés
Friss kapcsolatban vagyok, ezért azon gondolkodtam kinek milyen történetei vannak ezzel kapcsolatban, szívesen hallanek pár érdekes vagy furcsa sztorit. :)

2018. aug. 18. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy osztálytársak vagyunk. Még kilencedik osztály előtt a nyáron valamelyik osztálytársam megkeresett mindenkit és készített egy közös osztálycsoportot Facebookon. Ott mindenki beszélt mindenkivel, privátban is ráirkáltunk a szimpi emberekre, hogy még szeptember előtt legyen valami képünk az osztály tagjairól. Nos, Vele is elkezdtem chatelni, de míg mással csak pár szót váltottam, Vele napokat beszélgettünk át. Aztán jött a gólyatábor, ahol már kedves ismerősként üdvözöltük egymást és személyesen is remekül megtaláltuk a közös hangot. Így visszagondolva, amikor ott a gólyatáborban, a tömegben először egymásra mosolyogtunk, már akkor éreztem, hogy Ő különleges. Azonban tudatosan elnyomtam magamban ezt az érzést, nem akartam beleszeretni. Ő pedig egy fél évvel azelőtt tönkrement kapcsolatból lábadozott, úgyhogy egyikünk sem vette észre azt a szikrát. Az iskola kezdetével egyre több időt töltöttünk együtt, délutánonként együtt sétáltunk haza és hamar nagyon közeli legjobb barátokká váltunk. Az osztálytársaink nem hitték el, hogy nem járunk, állandóan azon vacilláltak, hogy mi lehet köztünk. Aztán... Egyik délután a párom Topjoyt ivott. Feljött hozzánk délután, mint kb minden nap, de az a nap más volt. Amikor elbúcsúztunk, megölelt, s mikor lépett ki az ajtón, még gyorsan a kezembe nyomta a Topjoy kupakját. Az állt benne, "Szeretlek". És akkor tudatosult bennem amit már régóta éreztem, csak valamiért elnyomtam magamban, az, hogy teljesen odavagyok érte. Másnap össze is jöttünk.


Idén decemberben, immár végzősként együtt fogunk táncolni a szalagavatónkon...

2018. aug. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!