Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Ti járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti járnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Nem volt még barátom és nem is csókolóztam.

Soha nem jártam még discóba se semmilyem házibuliba és nem is vonz a dolog.Nem voltam még részeg és utálom az alkoholt, persze kóstoltam már ezt azt de nem értem másnak hogy megy le a torkán.

Nem szoktam sminkelni, körmöt festeni.Műkörmöm is csak ballagáson volt de 4 napnál tovább nem birtam, mert szörnyen zavart.

Utálom a magassarkúkat, persze szépek de nem a stílusom.

Inkább kényelmes cuccokat hordok.

Imádom a lovakat.Az álmom az, hogy egy gyönyörű helyen éljek (jelenleg Írországról vagy Új-Zélandról áradozok) és legyen rengeteg lovam.Nekem ennyi elég lenne, hogy életem végéig boldog legyek.Minden reggel kimennék lovagolni a szabadba és csak élném az életem és lenne valaki akivel ezt megoszthatnám.

Mindenen eltudom sírni magam.Mondjuk komolyabb filmzenéken pl. [link]

Az ilyen zenék egyszerűen a lelkemig hatolnak és bekönnyezek.

Imádom az animéket.

Nem nagyon szeretem a csajos semmitmondó filmeket de néha jól esik nézni.

Bár szívesebben nézek igaztörténet alapján készült filmeket, vagy olyat ami a küzdelemről szól, hogy soha ne add fel.Nem rég néztem a Hajsza a győzelemért ami szerintem fantasztikus.Nem szeretem annyira a Forma 1-et, de ezt a filmet napokba újrafogom nézni az biztos.Nagy

kedvencem még Pelé és a Csillagok között ami bár scifi én mégis bőgtem rajta, mint egy baba.

Nagy marvel film rajongó vagyok, főleg bosszúállók sztoriszál.

Nem sportolok,de szeretnék boxra vagy kick-boxra járni.

Nem mondanám magam csúnyának, de szépnek sem.Inkább átlagosnak.Viszont az alakom...hát azon változtatni fogok.

Introvertált vagyok és könnyen zavarba jövök.Ha olyasvalaki próbál velem beszélgetni rögtön paradicsom leszek.Ilyenkor elképzelem mi lenne egy fiú mellett jóég.

Nincsenek barátaim, persze van akivel jól érzem magam, de inkább ismerősnek mondanám őket, mert nem allunk olyan közel egymáshoz.Otthon ülő típús vagyok, ha hívnak valahova kifogásokat keresek, mert egyszerűen nincs kedvem a társasághoz.Ha ketten lennénk az oké lenne, de nem igazán szeretem a nagy társaságot.De próbálom orvosolni a problémát.

Nem igazán tudok kezdeményezni.Azon parázok ha egyszer esetleg lesz barátom és beszeretne majd mutatni szüleinek meg a barátainak mégis, hogy zajlana a dolog, mert nagyon zavarba lennék és én nem tudok sose mit mondani.Meg ha ha kérik meséljek magamról sose tudok mit mondani, mert nem tartom magam érdekes személynek, mert ha olyat mondanék mit tudom én, hogy szeretem a koreai zenét mindenki hülyének nézne.

Meg sose történik velem semmi izgalmas.

Szóval ennyi lennék és úgy érzem engem senki nem találna érdekesnek, meg mégis engem ki szeretne.

Bocsánat ha túl hosszú lett, nem tudom mennyien fogjátok elolvasni.

18/L



2018. szept. 2. 21:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
2018. szept. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
26%

Nem, nem szeretem a lovakat.


Szolga lelkű állat

2018. szept. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
48%

Emlékezz rám,szerelmünk lapjai,ha el jön joe black,fogadom.

Anime : inuyasha.

Ilyen férfira gondoltál?

2018. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
61%
ünnepélyesem megkérem légy a feleségem
2018. szept. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
60%
Én szerintem igen :D Hidd el nem vagy unalmas, én mindig szeretem felfedezni az illetőt, ami hidd el nem uncsi. Mindenki különleges :D Én kb dettó úgy érzek mint te, nem nagyon osztok meg semmit én se. Japán zenét hallgatok, ha valaki meghallja WTF fejjel néz rám :p Szerintem vannak olyanok rajtam kívül is akik járnának :D
2018. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Ez egy nagyon kellemes ööö..."konfiguráció", ha szabad így nyilatkoznom. Ha a lány kedves, értelmes, nem hazug és nem felszínes, akkor minden további nélkül. Az ilyen csajosok kincset érnek!
2018. szept. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
24%
Azt lehagyta a kérdező , hogy sajnos a lovak nem birják el a 80-90 kiloját .. :S
2018. szept. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 October15 ***** válasza:
47%
3. és a 7. ugyanaz? Hát kinek mi, a parasztok sem valami kelendőek. :D
2018. szept. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
60%
#7 magadból indulsz ki? :D
2018. szept. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
25%
#9 és tényleg , csak én nem nő vagyok , igaz 80 kiló 180 centi .. xdd
2018. szept. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!