Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiuk, ti 18 éves létetekre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ti 18 éves létetekre szégyelnétek, ha egy 13 éves lánnyal járnátok? Fontosnak tartanátok a fiúbarátaitok véleményét ebben az esetben?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 11. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Soha nem az alapján alakítottam a kapcsolataimat, hogy mások mit gondolnak.
2017. ápr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Blondie.W ***** válasza:
87%

Kicsit fiatal hozzád. Szerintem..

És papíron törvénybe ütköző ez a kapcsolat (már ha van szex). Ami remélem nincs..

2017. ápr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Hát figyelj, te életed, de nagyon kevés 13 éves érett eléggé egy komoly párkapcsolatra.
2017. ápr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Én 17 évesen még egy 14 éves lánnyal sem tudtam elképzelni, ezért befejeztük mielőtt elkezdődött volna.

De hogy egy 13 éves lánnyal... Szerintem túl fiatal.

2017. ápr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
67%
Szerintem ez màr pedofilsàg..
2017. ápr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedofil 😂
2017. nov. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyesek nem is tudják mi az a pedofil,de használják. Gratulálok fiaim,neketek sena értelmező szótárt vettek Karácsonyra.
2018. okt. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!