Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Titeket mennyire zavar ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csilla55l kérdése:

Titeket mennyire zavar ha a párotok nélkületek megy el szórakozni a haverjaival?

Figyelt kérdés

2018. szept. 6. 00:57
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Egyáltalán nem zavar. Neki is kell a kikapcsolódás és nem tesz jót egy kapcsolatnak sem, ha egymás nyakán lógtok folyamatosan. Nyilván ilyenkor, amikor ő a barátaival van, te is mehetsz a saját közösségedbe.
2018. szept. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szituaciotol fugg

Ha “kanpartit” akarnak, hát legyen. Az nem zavar.

Ha mindig nélkülem megy bulizni, az már zavarna, rosszul esne. De attól is fugg, te milyen vagy. Ha szeretsz bulizni és nem vagy elveszve egy szórakozóhelyen, akkor vihetne téged is.

Ha viszont nem szereted az ilyen helyeket, lehet csak nem akarja ráderőltetni.

2018. szept. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az enyém mindig nélkülem megy és egyszerűen rühellem ezt és baromira zavar. Nem azért, mert elmegy, hiszen neki is jár a szórakozás a haverokkal, de engem sosem akar magával vinni, egész nyáron ez ment. Hiába könyörögtem, sosem engedte, amikor pedig én akartam menni bulizni, akkor mindenhova hívtam és jött is, de már rájöttem, hogy a haverjai nem akarják és ők beszélik ezzel tele a fejét, így nem tudok mit tenni, el kell fogadnom. A nyárnak úgyis vége, mindenki suliban van, így nem lesz ezekre annyira idejük.


18/L, egy éves kapcsolat

2018. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyilván kell a külön töltött idő ahhoz hogy meg legyen egyfajta egyensúly a kapcsolatban, viszont az is tény hogy ilyenkor fokozottan kijön a hűség mint tényező, mert ugye egy szórakozóhelyen sok a próbálkozó meg eleve felszabadultabbak is az emberek. Szóval aki jobban kötődik a másikhoz, az nyilván fél mindig egy ilyen helyzettől és általában azok félnek, akik nem biztosak a másik kötődésében meg hűségében. Mert aki halál biztos abban, hogy minden körülmény esetén hűséges marad hozzá a párja, abban nincs ilyen félelem. Szerintem ilyenből kevés van :) Aki igazán szeret és kötődik valakihez, az szinte mindig fél. Az nagyon ritka eset, hogy 2 ember annyira imádja egymást, hogy megkérdőjelezhetetlen annak a lehetősége hogy egy harmadik fél beletrollkodjon a kapcsolatukba. És aki jobban szeret, az elnézőbb is. Ők szoktak mindig szenvedni :/
2018. szept. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Engem egyáltalán nem zavar, mivel bízom benne és tudom hogy nem fog tenni semmi olyat úgy értem nem csajozik. Kellenek az olyan esték a pasiknak hogy a haverjaival van:) Szerintem csináld azt hogy ha ő elmegy a haverjaival, te menj a barátnőiddel. Csak ne kövesd , meg ne tiltsd meg neki mert akkor óriási vita lehet belőle. Gondolom nem szeretnétek. Remélem segítettem.


Puszi. 21/L

2018. szept. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekünk 6éves a kapcsolatunk, most elöszőr történt ilyen, hogy nélkülem megy el, amire nem tudtam, hogyan reagáljak, mivel oda én is szívesen mentem volna, persze megértem, hogy kell neki is a kikapcsolódás :) 20/L
2018. szept. 8. 03:23
 7/7 anonim válasza:
Nem kell állandóan a nyakán lógni mint egy pióca
2018. szept. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!