Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan utasítsam vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsam vissza?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a gimit. Van egy tök jó fej srác, akit tényleg nagyon bírok, rengeteg szempontból hasonlítunk, de csak barátként tudok rá tekinteni. Egészen biztos vagyok benne, hogy ő ennél többet érez irántam. Még konkrétan nem beszélt erről, viszont ha erre kerülne a sor, hogyan utasítsan vissza finoman? Nem akarom megbántani, se azt ,hogy a barátságunkat ez végleg tönkretegye. Szóval mit mondjak neki, amivel alérem a célom, de ezzel nem hozom őt kellemetlen helyzetbe?
2018. szept. 11. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ez sajnos a dolog velejárója. Semmiképp nem fog örülni annak, hogy nem jött össze a dolog. 16/F
2018. szept. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ha értelmes a srác akkor megfogja érteni szerintem velem is ez volt általánosba csak én lettem elutasítva és ugyanúgy barátok maradtunk.
2018. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a baráti viszonyban te is benne vagy. Ha a fiú többet akar, akkor szépen mondd meg neki, hogy arra nem vagy hajlandó és ilyenekkel ne rontsa el a baráti viszonyt köztetek. Ha megérti, akkor továbbra is maradtok barátok, ha megszakítja a kapcsolatot, akkor csöppet se sajnáljad! Ha ezért piszkálni, bosszantani fog, határozottan mondd meg neki, hogy erről tegyen le.
2018. szept. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!