Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok mit vartok most komolya...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit vartok most komolyan? (Badoo és társai )

Figyelt kérdés
Ha rátok ír egy fiú hogy szia az nem jó ha úgy ír hogy szimpatikus vagy neki és szívesen megismerne az se jó nektek mondjátok már meg őszintén mit vartok első üzenetben? Adjam meg a bankkártya pin kodomat😂 vagy csak azért mentek fel erre az oldalra hogy az egotokat növeljétek azzal hogy napi hány csávó szivezik meg rátok ír? Vagy minek vagytok fent egyáltalán ha senkinek nem írtok vissza ?

2018. szept. 12. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha valaki tetszik nekik, az tök mindegy, hogy mit ír, jó lesz.

Ha nem tetszik, akkor meg írhat akármit, nem jó.

Nem kell ezt túlgondolnod. Nem tetszettél nekik, és egyszerűbb nem reagálni, mint magyarázkodni.

2018. szept. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hagyni kell az ilyen hulladék appokat.

Felhozatal amúgy is eléggé gyenge ott. A sok kitekeredett testű, kacsacsőrös szarrá photoshoppolt csajjal nem érdemes foglalkozni.


Aki picit jobb képeket tesz fel, azt kb nem ismernéd meg élőben.


Értelme nincs az ilyen appoknak. Azon kívül, hogy pénzt hoznak a fejlesztőknek. Ismerkedj élőben. Ingyen van, és jobb.

2018. szept. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hagyni kell , semmi értelme nincs ezeknek az oldalaknak. 22éves lány vagyok, de többször regiztem már ide. ( Vagy mert szetmentem a párommal, vagy egyedül éreztem magam...) Ramirt rengeteg pasi, de csak párnak válaszoltam anno aki tetszett, meg aki nem szia mizuval indított. A beszélgetés jött magától, már akinél.( Kivétel az aki úgy indította a beszélgetést hogy TÉMA? na azok menjenek a ....-ba ha egyszer írnak már )


Nem mondom, hogy nem volt egy két emberke akivel azóta is jó kapcsolatban vagyok, ez pozitív. Egy barátnőm így ismerte meg a párját akivel azóta is együtt van. Ez is szintén!


DE ! Ezeken az oldalakon sok pasi egyéjszakás kalandot keres, vagy szeretőt a szerelme mellé, vagy unatkozik. (18 évesen 55 évesek is írták nekem, aztán elmondtak mindennek, hogy miért nem valaszolok.)

Már töröltem magam, mert rájöttem , hogy semmi szükségem erre , és csak felidegesít .

EZ VÉLEMÉNY.


A kérdésedre válaszolva:


Amit akkor vártam, az jött magától. Aki szimpatikus kinézetre, annak válaszoltam.

( Aki idős volt hozzám, vagy unszimpatikus volt azt hagytam)

Kezdésnek amire válaszolni szoktam az a hogy vagy ? Illetve mi célból vagy itt ? Ez már sok mindent elárul...de egy beszélgetés sztornó a szia mizuval és a téma kérdésekkel.

2018. szept. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, engem ez pont nem érint. Hiába regisztráltam mindenféle táskeresőre, kutya f* sza nem írt rám semmilyen szöveggel. Szóval most én is rinyálhatnék azzal az indokkal, hogy miért nem ír rám senki, illetve hogy nektek miért nem jön be, ha egy lány kezdeményez.
2018. szept. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező inkább állj fel a gép elől és személyesen ismerkedj. Ne csodálkozz azon, hogy sokan nem akarnak neten irmerkedni.
2018. szept. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!