Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom szembe ment azzal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szembe ment azzal, amit mondott? Mi járhat az eszében? Nem gondolta volna komolyan?

Figyelt kérdés
Erről személyesen is fogok vele beszélni, csak sajnos egy hét múlva találkozunk. Szóval megállapodtunk még az elején, hogy mindig igazat mondunk a másiknak, minden körülmények közt. Ez nekem fontos nagyon, mert az előző kapcsolatomban szinte csak kifogásokat és ferdítéseket kaptam. És megtanultam, hogy senkiben se szabad megbízni. A barátom szerint pedig maximális bizalom kell kettőnk közt lenni, másképp nem kell együtt lennünk. Keményen meg is dolgozott, bizonyított, hogy a bizalmam elnyerje. Mindig azt mondta, hogy sose hitte, hogy ilyen lányra talál, mint amilyen én vagyok, mert mindig rólam álmodott és mindent megadok neki, sőt. Meg elmesélte, hogy szerinte zéró tolerancia a flörtölésre, bármelyik fél részéről, ebben egyet is értettünk. Hozzátette, hogy nem is nézne más csajt meg, nem is flörtölne vele, már csak azért nem, mert úgysem olyan, mint én. Váltig állította, hogy rá sem nézne egy csinos csajra sem. De itt jön a csavar. Facebookon ismerős lett egy Suicidegirls tipusú csajjal. Biztosan nem ismeri, de féltékeny nem vagyok, mert nem hiszem, hogy bármi is lenne valaha is köztük. Inkább ez a törékeny bizalmam a gond. Persze a csaj nagyon dögös, és kihívó képei vannak, olyan stílusúak, amilyenek a barátomnak tetszenek, ahogy ismerem. Engem is jelölgetnek idegenek, akiket talán vissza is jelölnék, ha nem lenne párom, de mivel nem ismerem őket, de nem is akarom, így törlöm a kérést. Természetesen nézegethet modellekról képeket, erotikusakat is, nem vagyok abszolut szigorú. Csak nem értem, hogy egyszer azt mondja, hogy másik csajra rá sem nézne, még ha maga van sem ( így mondta, szó szerint, meg is lepődtem), de aztán mégis ismerős lesz egy modellel. Igazából nem hiszem, hogy nagy jelentősége van a számára, de tudja, hogy nem szeretem, ha egyet mondanak és mást csinálnak.. Csak kamu lett volna, akkor, amit mondott?

2018. ápr. 20. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:

"És megtanultam, hogy senkiben se szabad megbízni."

Egy rossz tapasztalat miatt nem mondhatsz ilyet.


" A barátom szerint pedig maximális bizalom kell kettőnk közt lenni, másképp nem kell együtt lennünk."

Kelleni tényleg nem kell. A "kell" mindig kényszerűséget fejez ki.


A barátod túlzásokba esett,mikor azt mondta, meg sem fog nézni senkit. Ilyen nincs. Te is megnézel más fiúkat, gondolom,és? ENnyi. Nem hazudott, csak túlzott. Illetve te is túlzásba esel.

2018. ápr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, a túlzassal igazad lehet. Ha ezt a megnézés dolgot nem mondta volna, nem is érdekelne az egész. Fiú, persze, hogy szereti a csinos csajokat. Sajnos nem csak egy ember miatt, apám is többet hazudik, mint igazat mond, de azt már megtanultam, és attól már független vagyok.
2018. ápr. 20. 18:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit túlreagálod (no offense), és habár megígérte, hogy nem néz meg senkit azért mégiscsak fiúból van ne felejtsd el, esetleg elmondhatod neki, hogy zavar téged de ne féltékenykedj vagy haragudj rá nagyon ez miatt nehogy a kapcsolat rovására menjen
2018. ápr. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, már én is látom, egyezek veled. Ment a zöld kéz!
2018. ápr. 21. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!