Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk lányok! Hány évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok! Hány évesen aludtatok először párotokkal?

Figyelt kérdés
Meddig maradtatok ébren? 😊Mit szóltak a szülők?
2018. szept. 13. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első alvás szilveszterkor volt,úgy reggel 5ig maradtunk fent. Aztán aludtunk 10ig kb. 14 éves voltam, akkor léptünk át 2016ból 2017be. Istenem,de jó volt. Szülők mai napig nem tudják,de pszt. Most 16vagyok,es itt fekszik mellettem,alszik.:)
2018. szept. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Őrülök nektek, és további soook sok boldog évet együtt 😊😊😍. És furi kérdés, de mit csináltatok?😊
2018. szept. 13. 00:56
 3/5 anonim válasza:
16 évesen. De nem aludtunk hanem b...tunk.
2018. szept. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16 éves voltam. Igazából nem szóltak semmit a szülők. Tudták, hogy szeretjük egymást, azt is tudták, hogy előbb-utóbb szeretkezni fogunk, és azzal is tisztában voltak, hogy ez így van rendjén. Nyilván aggódtak, mint minden szülő. :) a fene tudja már így 14 év távlatából, meddig voltunk ébren. Nem az órát néztük. ;)
2018. szept. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom meddig voltunk ebren, de szerintem max 11-ig

És semmi nem történt alvason kívül

2019. márc. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!