Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a véleményetek az osztályon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az osztályon belüli kapcsolatokról?

Figyelt kérdés
Ha lehet fejtsétek ki bővebben a válaszotokat.
2018. szept. 15. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Semmi véleményem nincs.Ez egy bugyuta kérdés.
2018. szept. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha egyszer szeretsz valakit, akkor azt nem azèrt szereted mert az osztályodba van, vagy nincs. Szerintem hülyeség az, hogy ne gyere össze osztálytárssal.
2018. szept. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Házi nyúlra nem lövünk.
2018. szept. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha végzős vagy neccesen oké, de egy tini sem fog együtt maradni a középiskolai "szerelmével". Az iskolai kapcsolatokat jobb plátói szinten tartani.


Ha vége (és vége lesz, sőt hamarabb mint egy egyszerű tini szerelemnek mert az iskolában is és azon kívül is együtt vagytok hamar egymásra untok) akkor jobb esetben nézhetitek egymást 1-2-3 évig rosszabban pedig nézheted ahogy mással enyeleg vagy ő nézheti ahogy te teszed ezt.


Lehet jó vége, de annyira kicsi rá az esély hogy nem éri meg a rizikót.

2018. szept. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Mennyire szereted ? Mi a véleményed együtt tudnál maradni vele iskola végéig ? :)
2018. szept. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik legjobb barátnőm járt egy fiú haverunkkal. Csúnya vége lett, a 2. szakítás után a lány eléggé megsérült és depressziós lett. Kórházba is került a lelki bajai miatt, és felszedett pár kilót. Közel volt ahhoz, hogy ki essen az osztályból és évet ismételjen. A srác ráadásul a szülinapja környékén szakított vele. Nem tudjuk miért szakítottak, mert amíg együtt voltak addig nagyon édesek aranyosak voltak. Szakítás után a srác bunkón viselkedett vele, és pár hónap után összejött egy másik lánnyal az osztályból. Azóta vele van együtt és szünetekben mindig egymáson csüngenek.

Itt egy verzió, hogy milyen vége lehet. De a szerelemnek szerintem nincs ilyen határa. Ha úgy alakulna, akkor én is összejönnék egy osztálytársammal, hiába van ott a kockázat.

2018. szept. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

alapvetően ha korrekten álltok a kapcsolathoz és egymáshoz, és megvan a kellő intelligencia, akkor a kapcsolatot és az esetleges szakítást is tudjátok majd kezelni. persze, az elején kínos, és sérti mindkét fél büszkeségét, de ez többnyire elmúlik, ha normális felfogásúak vagytok.


mindazonáltal, nekem csak rossz tapasztalatom van. a volt barátom az osztálytársam, egy hétig se voltunk együtt, de nekem elegem lett belőle, így szakítottam. olyan szinten nem tudta feldolgozni, hogy a mai napig azt terjeszti rólam, hogy azért szakított velem, mert nem vagyok jó az ágyban (:'D), és a barátai is nevetségesen viselkednek, az ominózus eset óta nem szólnak hozzám.


szóval mérlegeld, hogy milyen ember a kiszemelted.

2018. szept. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem összejött. Együtt vagyunk 4 éve. Amikor még középsuliba jártam több pár is volt így szinte minden évfolyamon, abbol egy pár maradt meg rajtunk kívűl. Előtte én is elleneztem ezt az osztályon belüli dolgot, de nekünk működött. Természetesen akkoriban mindenki viccelődött vele az osztályból meg úgy az egész suliban. Kb. volt 1 év mire ennek vége lett. Azóta meg mindenki ki van akadva, hogy még mindig együtt vagyunk és működik ez az osztályból induló kapcsolat.
2018. szept. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azon múlik egy ilyen dolog, hogy osztálytárs vagy nem. Ha szereted, akkor gyere össze vele, ne hagyd el azért, mert osztálytárs. Megvan az esélye, hogy szétmentek, de ha mondjuk a kapcsolat elején megegyeztek abban, hogy ha van valami baj vagy probléma akkor azt egyből megbeszélitek, akkor az jól fog működni hosszútávon is. Ha ez megvan, akkor nagy gondok már nem lehetnek
2018. szept. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Házi nyúlra nem lövünk."

Kivéve, ha támad!

2018. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!