Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátommal több, mint 3 éve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal több, mint 3 éve vagyunk már együtt, és szeretem őt. Persze vannak napok, amikor nem minden tökéltes, és zökkenőmentes.18 éves vagyok. Mit gondoltok a hosszú távú kapcsolatokról fiatalon?

Figyelt kérdés

Mindenki furán néz rám,ha elmomdom mennyi ideje vagyunk együtt már.Nem értem,ha egyszer van egy ember aki mellett jól érzem magam,és nem kell a hibáimat sem rejtegetni,mert megérti és azzal együtt szeret?

Miért dobnám ezt el kalandokért? Nem látom értelmét.. Sok mindennel kapcsolatban ugyan az a véleményünk,sosem unalmas az egész..

Ahogy az elején sem volt soha..

Miért ilyen éretlenek az emberek manapság?:/

Esetleg mesélhetnétek ti is.

Érdekel:)


2018. júl. 20. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Becsülendő dolog :)

Az az egyetlen hátulütője, hogyha egyszer szétváltok akkor nagyon mélyen fog rád ez hatni.

Amúgy én 2 éve vagyok együtt a barátnőmmel, hasonló korban

2018. júl. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért kell eldicsekedni másnak azzal hogy ti mennyi ideje vagytok együtt?

Még ha te ezt csak mondod , lehet hogy félre értik és tényleg nem értik.

Ha meg szeretitek egymást akkor meg felesleges oda is figyelni az ilyenekre.

2018. júl. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17 vagyok és 3 és fél éve vagyok együtt a barátommal. Nálam is ugyanúgy rá szoktak csodálkozni, meg jön a "nem unod már?" vagy "nem unalmas ennyi ideig csak egy személlyel lenni?" kérdés. Úgy tűnik már nem divat kitartani valaki mellett.
2018. júl. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen..Nekem is pont ugyan ezek szoktak elhangozni a barataim szajabol..
2018. júl. 21. 12:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Mintha saját magamat látnám a soraidban ^^"

Amikor az emberek meglátnak együtt, és az első reakciójuk, hogy "úristen, ti még mindig együtt vagytok? Hogy lehet ezt kibírni? Én komolyan megőrülnék!"

akkor úgy komolyan elgondolkodom a mai társadalom állapotán. Komolyan az lett a normális, hogy az ember havonta váltogatja a párját? Megnyugtató, hogy nem csak én nem értem.

2018. júl. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 at__us válasza:

Nézd, nem kell szerintem nagydobra se verni a dolgot, de rejtegetni se!

Ha együtt maradsz a barátoddal, ha elválnak útjaitok, egyiket se azért tedd, tegyétek, mert a külső emberek ezt vagy azt mondják!

Annyiban adok igazat nekik, hogy ha az ember bent van egy párkapcsolatban már nagyon fiatalon és nem vált partnert rendszeresen, mondjuk 1-2 évente, akkor kényelmessé válhat és nem fejlődik mint ember, kevesebb a motivációja arra, hogy egyről kettőre jusson sok területen.

Másik hátulütője, ha mondjuk 10 év múlva vége van, akkor nehezebb az újrakezdés( azokkal szemben, akik csak pl. 25 éves kor körül vágtak bele ilyen hosszútávú kapcsolatba), pláne ha nem látják a felek a felmerülő problémákat, aztán évekig még működtetnek, egy, egyébként halott kapcsolatot.

Pozitív oldala az egésznek nyilván az, ha elfogad maximálisan a másik, ez jó érzéssel tölt el és

támogat, segít, lelki támasz tud lenni a nehéz helyzetekben jobba, ha már jó ideje együtt vagytok.

Röviden:

Van itt pro és kontra is, Te kell eldöntsd,

mit érzel, vagy mit sem, mi a jó neked!

Talán a legtöbb kontra érvet "érvényteleníted"

ha nyitva tartod a szemed és őszinte vagy,

illetve vagytok majd a kapcsolatotokat illetően

és nem ragaszkodtok a másikhoz minden áron!

Remélem tudtam picit segíteni!


25/F

2018. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!