Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem érez semmit viszont én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érez semmit viszont én még mindig szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy távkapcsolatról van szó,mondjuk 40km van közöttünk.Nem olyan borzasztó.16 éves fiú vagyok,a csajom 14,pár napja szakított velem távolság miatt.Jövő hétvégén megyek a falujába, szerintetek próbáljam meg újra?Tudnátok adni tanácsot hogy csináljam vagy ilyenkor mit kell mondani mert ilyen még nem volt az életemben.

Mindenáron vissza szeretném szerezni mert nagyon szeretem.Segítsetek



2018. szept. 16. 10:24
 1/2 0110_fighter válasza:
Szia ha tudod hol lakik akkor valami apró kis ajándékkal menj elhozzá és mond neki hogy szereted és amikor csak tudsz lejössz de nem biztos ha összejöttök újra ugyan olyan lesz de sok szerencsét!Engem 1 hónapja hagyott el a barátnőm én is nagyon szerettem de engem mindenhonnan tiltott nem tudom hol lakott pontosan és így nem tudtam harcolni érte te ne add fel 16/f
2018. szept. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha a részéről már elmúlt akkor engedd el, hogy megadd magatoknak a lehetőséget, h mindketten boldogak lehessgtek.
2018. szept. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!