Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ez esetben? Fiúk?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ez esetben? Fiúk? Lányok?

Figyelt kérdés

a barátommal lassan 1 éve vagyunk együtt, minden jó, szex, beszélgetés és a többi, ami egy kapcsolattal jár, el tudom képzelni, hogy ő lesz a férjem későbbiekben, dolgozik már és alig vagyunk csak kettesben, este mikor az ágyba fekszünk csak akkor kb. nekem már hiányzik, igaz, hogy sokszor találkozunk, de akkor is hiányzik, ez miatt, hogy mindig csinál valamit, mostanában ugy érzem h hanyagol is. elsők vagyunk egymásnak, én nagyon szeretem, ő is, szokta mondani. mit kellene tennem, hogy ha nem is találkozunk pár napig, ne teherként gondoljon rám, ha esetleg ugy gondol. interneten szoktunk chatelni, de már ott sem olyan beszédes. kicsit nyugodjak le, ne írjak én sem v pont ellenkezőleg? vagy esetleg ne is keressem, nem szeretném elveszíteni :( <3

én 20, ő22.


2018. szept. 17. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmúlik a rózsaszín köd, ezzel semmi baj nincs. Különben, a sok együtt töltött iő is megárt. Keresd annyit, amennyit szeretnéd.
2018. szept. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nála akkor lehet, hogy elmúlt, nálam viszont még nem. Ha annyit keresném, amennyit szeretném, biztosan mindig együtt lennénk. De tartom magam és kevesebbet írok, nehogy az agyára menjek. Félek ez sem tetszik neki h mindig ugyanaz megy a chaten, ha nem vagyunk együtt.
2018. szept. 17. 15:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Hamarosan nálad is el fog, fél- egy év. Ha vele akarsz lenni, kibírod valahogy. Mellesleg, ha zavarná, de nem ad jelet(akár csak ha viselkedését nézed)/nem mondja, akkor nem hiszem, hogy bármi gond lenne.
2018. szept. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak emlékszem még amikor alakult közöttünk minden, akkor mennyit elhülyéskedtünk, mennyit írtunk. Ma meg alig írunk smile-t, tök ritkásan válaszol, 1-2 szóval.
2018. szept. 17. 15:15
 5/5 anonim ***** válasza:
A smiley nem lényeg, vagy hogy kell írni. És olyan már soha nem lesz, változtok ti is, és ráadásul a kapcsolatotok is idősebb lesz.
2018. szept. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!