Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért vonzom a buta pasikat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzom a buta pasikat?

Figyelt kérdés
3 pasim volt eddig. Az egyik mindig leköpött, azt játszotta, hogy fojtogat, hülyeségeket beszélt és ivott, megcsalt. Na őt el is hagytam. 2. pasim: folyamatosan a kezét rángatta, mintha valami debil lenne vagy nem tudom. Úgy ment, mintha dróton húznák, ferdén járt és pösze volt. Sajnálom az ilyen embereket, de elhagytam, nem csak ezért, hanem mert 400 km-re lakott tőlem. És a mostani pasim... Hát ő még ezeknél is butább, elmaradottabb. Akikről meséltem, ők 22 évesek voltak. A mostani pasim 32, de ő... Első randin valamit 3 alkalommal mesélt el, mert elfelejtette amit mondott. Beszédhibás. Az ágy mellé ült le. Az oszlopra nem tudta, hogy mi az, a fát embernek hitte, és úgy csókolozik velem, mintha egy csiga akarná lenyelni a zsákmányát. Gyerekek ez nem vicc. Szánom, bánom az ilyen embereket, de ilyeneket nem tudok szeretni szerelemből. Én sem vagyok egy jótanuló gyermek, de azért nem csinálok ilyen nagy bakikat. 3 pasimból mind a 3 ilyen defektes volt. Szerintetek a mostani pasimmal mi legyen? Nem akarom elhagyni, mert sajnálom, de folyton beéget. Mindig megtalálnak engem az értelmi fogyatékosok, mintha a pszichiátriáról uszítanák rám, vagy nem tudom...
2018. szept. 17. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert az ellentétek vonzák egymást. Tehát te ezek szerint okos vagy.
2018. szept. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hiába, a buta nők(bár az nem derült ki a kérdésedből, hogy milyen nemű vagy...) csak a buta férfiakat vonzzák.


Egyébként a másodikkal, azon kívül, hogy beteg volt és messze lakott, volt egyéb problémád is?

2018. szept. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egy kérdésem van: Mi a ménkűér' jártál ezekkel te félkegyelmű?


Egy válaszom is van: Azért vonzod a buta pasikat mert nem válogatsz jól. Legyen már egy színvonal kitűzve előtted! Nem a sminkes fogpiszkálóra kell rámászni, meg nem a húsklopfolófejűre meg a fuxosra, han a normálisra, és máris nem ér meglepi.

2018. szept. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Már bocs,de hogy tudtál egyáltalán összejönni ilyen pasikkal???? Nem ismerted meg őket mielőtt csókolózol velük? Hozzám ugyan egy ujjal sem nyúlhat semmilyen debil, szánalomból meg nem lesz kapcsolat nálam.
2018. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért jöttem össze ilyenekkel, mert nem vagyok előítéletes. Úgy vagyok vele, hogy hátha csak rossz napja van, vagy nem tudom. Illetve az a helyzet is fenn áll, hogy normális ember nem jönne össze velem a külsőm miatt. Aki normális volt, és randiztam vele, az mind lelécelt, mert nem jöttem be nekik.
2018. szept. 17. 22:09
 6/11 A kérdező kommentje:
És lehet, hogy buta vagyok én is, de tudok helyesen írni, ami nekik nem ment, tudok hibátlanul, tisztán beszélni, és nem hugyozom le a wc ülőkét. És még sorolhatnám.
2018. szept. 17. 22:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Szóval mi az oka annak, hogy úgy érzed nem kellenél más "jellegű" hapsiknak? Nagyon túlsúlyos vagy, esetleg van valami egyéb testi problémád?
2018. szept. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Onnan gondolom, hogy mindenki letiltott, aki normális volt.
2018. szept. 18. 18:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha letiltottak ahelyett hogy elutasítottak volna, akkor ők is "defektesek". Szerintem velük egy idő után ugyanúgy nem akarnál lenni, mint azokkal akiket felsoroltál. Keresgélj tovább, és előbb utóbb találsz valakit akiben látsz valamit. Bár lehet, hogy már több olyat is elutasítottál már. :D
2018. szept. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én eddig még senkit nem utasítottam el.
2018. szept. 20. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!