Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Milyenféle pasikat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domaházy Ákos kérdése:

Lányok! Milyenféle pasikat szerettek? Amik ilyen menő stílusúak vagy pedig átlagos?

Figyelt kérdés
Menők között ugye az ilyen páva stílusra értem és az átlagos akik pedig nem stílust képviselnek.

2016. okt. 8. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha kettő között kell választani, akkor egyértelműen átlagos

De nekem inkább az tetszik, ha egy kicsit rockos és sötét ruhákban jár

16l

2016. okt. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a megértő,de azért menő(követi a divatot,nem marad le)fiúk tetszenek. SOk ollyannal találkoztam,aki menő volt meg szimpatikus,de aztán flegmára váltott,hanyag volt. Na az már nem tetszik!

14/l

2016. okt. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nah szuperek.vagytok
2016. okt. 9. 08:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem borzasztóan taszítanak ezek az ecsetfejek. Mondjuk nekem személy szerint mindig is a csendesebb, "kitagadott" Fiúk tetszettek, és az előny volt, ha van szemüvegük.

A barátom pontosan ilyen. Nála csodálatosabb embert nem ismerek. Nem követi a divatot, nem produkálja magát, nem egoista. Egy teljes értékű, hatalmas szívű, gondoskodó srác, akinek szeretetre van szüksége, mert Sosem voltak barátai, az iskolában mindig bántották.


17/L

2016. okt. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Húú, nekem három teljesen különböző stílus tetszik nagyon:


Van egy srác a suliban, vastag, nehéz gyűrűk, bőrkarkötő, nyakában mindenféle szimbólumos nyaklánc, bakancs, hosszú, sötét haj, fül fölött felnyírva, láncok az oldalán, stb... eszméletlen helyes, főleg ha fehér ing van rajta.


Egyik osztálytársam szinte csak feketét, szürkét és fehéret hord, menő, de egyszerű pulcsik aminek feltűri az ujját, vicces feliratos pólók (Agymenők, Így jártam anyátokkal szlogenekkel), belelépős Vans cipő, kócos, kicsit hosszabbra növesztett haj, lebarnult bőr, világos szemek... sírok, olyan helyes (de csak haverok vagyunk)


Illetve van ez a kissé elegáns, kifinomultabb stílus

Erősebb vászon (vagy nem tudom milyen) anyagú, bokánál felhajtott, nem durván szűk szárú nadrág, ing, elegáns cipő, ápolt kezek (zongorista), óra.

De ez egy bizonyos kor alatt furán veszi ki magát, plusz ha egy idétlen hülyegyerek vagy ne járkálj ingben meg ezüst órában.

A srác akit ismerek és így öltözködik, na ő zongorázik, ráadásul elég kifinomult az ízlése minden téren, meg a viselkedése is illik ehhez a stílushoz (nem nagyzolós, vagy valami ilyen, szimplán csak komoly, jó humorú).

Neki nagyon jól áll.

2016. okt. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!