Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok errol?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés
van egy osztalytarsam aki allitolag szereti a baratjat..de a fiu baratait stireli,tok sok fiu baratja van,dicsergeti az illatukat,a bicepszuket,a kockahasukat,fiuk melle ul,volt egy baratja akit szidott meg akkor is ha nem csinalt semmit (pl nem nezett mas lanyra) kozben meg a lanynak (osztalytarsam) volt egy "fiubaratja" (mostani baratja) akivel mar kavart.Jelenleg a baratja eleg komoly palyan tanul es a tervei ezek:nem dolgozik,mert a baratja eltartja majd.Mit gondoltok errol?

2018. szept. 25. 19:58
 1/6 A kérdező kommentje:
nekem is van baratom es en dolgozni akarok hogy neki kevesebbet keljen,en is ki akarom venni a reszem hogy ne csak o gurizzen,ra se nezek masra csak ha nagyon muszaly es soha nem csalnam meg a baratom
2018. szept. 25. 20:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy téged nem dicsért, és örülsz, amikor valaki itt melletted áll, miszerint a csaj egy ribi. Lehet, hogy az, de a te önértékelési zavarod ugyanolyan ciki.
2018. szept. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, hogy te vagy a lány...
2018. szept. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor ugyanez, csak pepitában... Irigykedsz a ribire, hogy a fiúk keresik a társaságát. :D
2018. szept. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Dehogy vagyok en az a csaj,ovi ota ismerem es nem irigykedek ra.Nekem is voltak fiu barataim de tiltottam meg hanyagoltam oket,ha most is a fiuk a tarsasagomat keresik akkor otthagyom oket,ha mellem ul egy elulok onnan..nem irigykedek ra elhihetitek.

en huseges vagyok a baratomhoz nem ugy mint o :'D

2018. szept. 25. 20:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Ohh én is pont ilyen vagyok. Mármint amit leirtál magadról azok rám is illenek. :D

De amúgy nem kell vele foglalkozni, az ő élete. Lehet néha idegesítőek az ilyenek az tény de hát nem lehet mit tenni.

2018. szept. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!