Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nyolcadikos vagyok, nemsoká...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyolcadikos vagyok, nemsoká ballagunk, amihez kell ugyebár ruha is. Nagyon duci vagyok,10-15kg plusszom van, muszáj lenne fogynom varratásig (pár hónap), de folyton zabálok, pedig nem is vagyok éhes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszer el is mentem futni, reggel 5-6 körül, de nagyon szégyeltem magam a dagadtságom miatt, azóta se tudom rávenni magam, pedig elvileg a futás a leghatékonyabb zsírégető módszer.

Kérlek segítsetek, nem akarok gimiben tehénként kinézni, utálom magam.


2018. szept. 28. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia ^^


Én az egyik osztálytársam módszerét írom le, remélem segít ^^


Ő 3-3.5 hónap alatt adott le 11 kilót. Egyedül neki se ment, ezért felfogadott egy személyi edzőt, és suli után mindig elment kondizni 1-1.5 órát, illetve ahová tudott, mindenhová biciklivel / gyalog ment. Az egészségtelen dolgokat (itt most a szénhidráton belül: fehér liszt, fehér kenyér, tészták) elhagyta, és minden héten vasárnap egy dolgot, amit nagyon kívánt, megette. Napközben suliban mindig hozott magával rengeteg barackot és körtét (ez a 2 gyümölcs van, amit megeszik, de ebből bármennyit) és azt eszegette, illetve délben rizset evett sült csirkével (nem olajon sütötte, ez fontos). Egy idő után tökéletesen tudta tartani ezt az életmódot, mivel a szervezete hozzászokott.


Sok sikert ^^

2018. szept. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És ezt miért a tini parkapcsolatok témába írtad?
2018. szept. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"a futás a leghatékonyabb zsírégető módszer."

Hát én k.rv. sokat futok, de nem érzem hogy lemenne tőle a hasam.

2018. szept. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Edzőterembe nem mehetek, úgyhogy megpróbálok otthon tornázni.

Első válaszoló, nagyon hálás vagyok, arigato ^-^

2018. szept. 30. 18:26
 5/5 anonim ***** válasza:
70-80%-ban a fogyást az étrend teszi ki és nem a mozgás...
2018. okt. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!