Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnék én is csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék én is csak kihasználni lányokat, mint sokan mások?

Figyelt kérdés
2018. okt. 1. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Ne tedd.
2018. okt. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem ez volt a kérdés :)
2018. okt. 1. 19:14
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Mér akarnád kihasználni a lányokat ha normális fiu vagy aki nem használ ki azzal sokkal többet ér !

16L

2018. okt. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Ne legyél már hülye
2018. okt. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
84%

Igazából szerintem ezzel a mentalitással maradj távol egyelőre a lányoktól. Biztos frusztráló, hogy még szűz vagy (gondolom, ezért született ez a kérdés lol), de szerintem abban sincs sokkal több dicsőség, hogy erre hajlamos lányokat kihasználsz :/



Egyébként pedig ne legyél dagadt, ne legyél ronda, járj el gyakran otthonról, bulikon hamarabb fogsz találni egy kicsit bódultabb lányt, mint gyk-n.


Egészségedre.

2018. okt. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

Ha fel kell tenned ezt a kérdést, akkor tuti, hogy nem olyan a személyiséged, akinek ez menne. És két embert bántanál vele :/

De hogy a kérdésre is válaszoljak, úgy, mint a többi srác, aki ezt csinálja. Ígérj szépeket, hazudd le a csillagokat, majd ha megkapod, amit szeretnél, tűnj el mint a kámfor :')

2018. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
Igazából ez nem nehéz. Elmondom, hogy én ezt az egészet hogyan látom. Pénz, still, jó duma, és persze kedvesség. Ha ezek megvannak jönnek a lányok is. A többit nemkell mondanom. Ennyi! De ez egy nagyon nagy ghetsziség!!
2018. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
15%
Hulyited egy darabig, megdontod es otthagyod. Mi ebben olyan nagy cucc? Ehhez esz sem kell.
2018. okt. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
3.: Azért, mert már unom, hogy normális vagyok és nem kellek senkinek.
2018. okt. 1. 19:36
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
Hát így még úgy se fogsz kelleni senkinek.
2018. okt. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!