Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kit válasszak? Folytassam az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Folytassam az 1 éves kapcsolatomat, vagy jöjjek össze az exemmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kb 2 napja tanácstalan vagyok, mivel a jelenlegi párkapcsolatom (1 éves) már nem olyan mint az elején, nem szeretem őt annyira amennyire kéne, ezért gyakran másban keresem a boldogságom.

Nem rég az exemmel találkoztam, tök jól elvoltunk, elcsattant egy pár csók is..


A jelenlegi lány halálosan szeret engem, és szerinte én jelentem neki az életet, megtesz értem bármit és egy szavam sem lehet.

Ő egy biztos pont számomra, de félek, hogy jobban összetöröm őt ha félre...


Tudom, hogy egy nyomorék vagyok, én mondtam neki többször is, hogy jobbat érdemel, de ő csak engem akar..


Mit tegyek?


"Új" kapcsolat tele szerelemmel, újdonsággal?!

Vagy

Megszokott, biztospontot jelentő jelenlegi? (Akit kevésbé szeretek már)


Kérlek segítsetek, mert teljesen tanácstalan vagyok.



2018. okt. 8. 16:00
 1/5 anonim válasza:
Az előző kapcsolatodnak miért lett vége? Mert ha megcsalás vagy ilyen komolyabb dolgok akkor szerintem ne kezd vele újra mert előfordulhat mégegyszer...a mostani baránődnek/barátodnak (bocsi nem figyeltem hogy lány vagy vagy fiú és hogy írtad-e) mondd el hogy nem olyan a kapcsolatotok az elején és szeretnéd ha változna mert különben nem szeretnéd folytatni.
2018. okt. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok.


Az előzö kapcsolatom Nyáron volt, és nem tudtunk sokat találkozni, mert én Dolgoztam, neki meg gyakorlata volt, aztán valahogy nem ment. De semmi komoly.


A mostanival beszéltem már erről, próbáltam vele összeveszni kamuból is, de vele nem lehet összeveszni, mert nagyon szeret.

Ha én hibázok ő kér bocsánatot, meg ilyenek.

2018. okt. 8. 16:11
 3/5 anonim válasza:

Neked kell tudnod, de ha mar nem szereted es nem olyan jo neked vele, akkor szakitani kellene.

Viszont masikba sem kellene beleugrani szakitas utan.

Ezt neked kell tudni, de ha en megprobalnam megjavitani a jelenlegi kapcsolatot. Mivel lehet miattad is olxan a kapcsolat amilyen.

2018. okt. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

Öcskös, az a lány jobbat érdemel nálad, menj vissza az exedhez.


Állj elé, közöld vele, hogy az exeddel csókolóztál párszor. Azt a dumát meg, hogy "jobbat érdemel" hanyagold, téged választott, okkal.


Ha egyszer "megcsaltad", mert ez az, akkor megfogod megint. Légy tökös, ha erre van eszed.

2018. okt. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy korrekt. Már a kavarás előtt szakítanod kellett volna vele és megmondani egyenesen miért. Nem pedig a háta mögött kavarni. Gyenge jellem vagy. Csak takarózol azzal, hogy nem akarod összetörni a szívét stb... Valójában csak te fosol attól, hogy egyenes legyél egyszer az életedben. Szánalom.
2018. okt. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!