Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, hogy anyukám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy anyukám megengedje a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval az interneten, akibe nagyon beleszerettem. Van köztünk korkülönbség, ő felnőtt ember, én még kiskorú. Külföldi, de jópár évig itt tartózkodhat, azonban aztán haza kell utaznia, hacsak nem nősül meg. Anyukám szerint (aki egy félreértés miatt hiszi azt, és meggyőzhetetlen) csak az állampolgárságért jött össze velem. Ez persze nem igaz, de mielőtt ezt gondolta volna is gyűlölte a páromat. Azt mondta, hogy sosem találkozhatunk. Nagyon régóta ismerjük egymást, és tényleg szerelmesek vagyunk. Úgy érzem, hogy ha véget vet ennek, akkor talán sosem leszek még egyszer ilyen boldog. Szeretném, ha ezt ő is megértené a kedvemért. Mit tehetnék?

2016. márc. 29. 18:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Lehet én vagyok a gyökszi, de így kívülállóként kicsit egyet tudok érteni anyuddal.
2016. márc. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg anyukádnak van igaza.. Amúgy hány évesek vagytok, illetve honnan származik a srác? Mert azért elég sok múlik ezeken.
2016. márc. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Biztosan nincs igaza. Még egyszer sem beszélt vele, de mindent pontosan tud (legalábbis azt hiszi).

A barátom egyébként Izmirből jött, török. 27 éves, én 14.

2016. márc. 29. 18:10
 4/31 anonim ***** válasza:
88%

Mivel megvagy 14 papiron nemcink :D

De ha sohasom találkoztatok...akkor honan tudod hogy szerelmes vagy.

Mert oké..lehet skypeolni meg irkálni. De élőbe minden más.

Egyébként fiatal vagy...szerintem magad sem tudod , hogy mit érzel. Egyébként anyukád mellet állok. Majd egyszer megérted te is :)

2016. márc. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
93%

Jaaa, hogy 27, te meg 14 vagy.


Azt hittem te 17 körül vagy, ő meg max ilyen 25..

Így már teljesen egyetértek anyukáddal.

2016. márc. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Persze, épp ezért akarunk már találkozni.
2016. márc. 29. 18:16
 7/31 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy nem az állampolgárság miatt jött össze veled, de, annyi minden szól a kapcsolatotok ellen, hogy hihetetlen, hogy te ezt nem látod. Egyrészt túl nagy a korkülünbség, főleg ha azt nézzük, hogy "nagyon rég óta ismeritek egymást". Másrészt az arab vallásról, illetve az arab világban a nők helyzetéről nem ártana tájékozódnod. Harmadrészt nagyon sok arab és harmadik világbeli ember ismerkedik neten, hogy állampolgárságot tudjon szerezni.
2016. márc. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
91%

És ezek szeirnt akkor te leszel a felesége?


Egyébként ez egy remek próbal enne. Szeirnted msto vagy a legboldogabb és sosem elszel boldogabb. Anyukád természetesen téved. Ráadásul eza röpke majd 1 évtized korkuülünbség meg hát ugye semmi, elvégre már 14 vagy.


Tudod mi kéne? Vegyen feleségül, menj vele. Majd írd meg, milyen elsz átveni a sozkásait, a vallást, a hagyományokat... és hogy valószínűleg nem igen fogsz Magyarorszgára visszajönni. Természetesen nőként is lásd el a kötelezettségeddel, ha pedig gyermeket akar, amikro 15-16 vagy - elvégre náluk ez sem jeletn gondot -, ne állj ellen.


Ebben votl szarkazmus, igen. Viszont a lényeg, hogy nagyon nme vagy tisztában azzal, mi forog körülötted, és miről is beszélsz.

2016. márc. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
89%
Egyszerü. Teherbe esel töle, szülsz egy babát és anyukád örülni fog ha találkoztok és elvesz feleségül. Ennyit csak megér a nagy boldogságod?
2016. márc. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Anyukáddal tudok egyetérteni. A közeledbe nem engedném az illetőt.


"akkor talán sosem leszek még egyszer ilyen boldog. "

Ugyan, ugyan :)

2016. márc. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!