Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyi idő után derül ki ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után derül ki ha küldtem egy mesztelen kepet valakinek? 1eve küldtem felek hogy kiderül. Nem látszik az arcom, hülyeség volt. Snapen kuldtem

Figyelt kérdés
2018. okt. 25. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Adjál már fel hirdetést is , ne csak itt reklámozd hogy pun.cifotókat küldözgetsz a pasijaidnak.
2018. okt. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha nekem is elküldöd, megmondom rájönnek e ki vagy. Mert állítólag(tegnap volt talán), csak az látszik.
2018. okt. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ezt kell írjam, de abban a pillanatban, amikor te rányomtál a ”kérdés kiírása” gombra, már kiderült...
2018. okt. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
#ANOTHERBITCH
2018. okt. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sőt, hogy pontosabb legyek, már akkor kiderült, amikor elküldted neki a képet...
2018. okt. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Jó, emberek, azért nem kell r***ncozni. Belátta, hogy hülyeség volt, mindenki csinál hülyeséget. Igaz, ez egy picit nagyon hülyeség volt, de ez van.
2018. okt. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez a sráctól függ.

Én pl. nem szeretem ha küldenek (morális okok miatt taszítanak az ilyen lányok), de már többször is kaptam, én pl. nem mondom el senkinek, hogy küldtek, megmutatni főleg nem, de vannak olyan ismerőseim akik még a barátnőik pucér képeit is mutogatják, nem még random lányokét.

Meg persze fel is rakhatja a netre, aztán az ott körbekering és eljut több millió emberhez.

2018. okt. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Soha nem tudhatod. A snapchat törli, bár egy kis tudással így is le menteni. De a többség csak magának menti le azt 1-2x kiveri rá vagy esetleg megmutatja a haveroknak, úgyhogy annyira nem kell parázni. Még ha fel is került a netre van több millió másik, az arcodnak is látszódni kellene és valahol felkapottnak lennie, hogy károd is származzon belőle.
2018. okt. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Akik lepontoztak, azoknak üzenem, hogy majd ha találkoztok egy olyan csajjal, aki nap, mint nap küld magáról akár idegeneknek, akár ismerősöknek meztelen képet, ráadásul úgy, hogy még az arca is látszik, na őt már azt mondom, hogy lehet r****cozni. De a kérdező nagyon messze áll még attól, hogy ribizli legyen.
2018. okt. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a barátjának küldd nem ribbanc.
2018. okt. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!