Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiuk ti melyik tipusu lanyt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti melyik tipusu lanyt kedvelitek jobban?

Figyelt kérdés

Sztori lenyege van egy fiu regota beszelunk az elejen azt mondta hogy nemreg szakitott a baratnojevel es meg nagyon kicsit mindig hianyzik neki. Azota szerintem ez valtozott es tullepett rajta (viselkedesebol gondolom) ezert en csak baratkent probaltam kozeledni fele. Volt olyan hogy azt mondta orulne ha megcsokolhatna

A kerdesem annyi lenne hogy probaljam ugyan ugy tartani ezt a barat viszonyt es ha szeretne akkor majd lep o. Vagy az a megszokott “nyomulos” lany legyek aki teleszivecskezi a beszelgetesek meg stb stb (gondolom tudjatok mire gondolok) Nektek melyik jon be jobban? Vagy esetleh valami jo tanacs? Elore is koszi a valaszokat:)


2018. okt. 29. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát fogalmam sincs mi legyen. Gondold meg te . 😋😂😂 ilyenhez fiúk válaszát kéred? Xd
2018. okt. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. Lehet úgy közeledni, hogy nem nyomulsz. Szerintem az a legjobb.
2018. okt. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne nyomulj.

Légy gyakran a látókörében, beszélgessetek, közben megbökheted a karját, vállát, mosolyogj vagy nevess (kacagj) a viccein. Megérzi, hogy szimpatikus neked!

2018. okt. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt szeretem ha érdeklődik irántam, de nem viszi túlzásba.
2018. okt. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fő az egyensúly. Fő a harmónika. csííí... zacsi, meg minden, amen
2018. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!