Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy tudtátok túltenni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy tudtátok túltenni magatokat a kapcsolaton a szakitás után?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éves kapcsolatomnak pár hónapja lett vége, de még mindig nem tudtam elfogadni és hiányzik, és a legrosszabb dolog, hogy ő már túl van és már került helyettem más(nem új barátnő csak alakulóban van). Én meg csak szomorkodom és reménytelennek látom, hogy bárki is szeretni fog... (19/l)

2016. máj. 11. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 2 és fél éves kapcsolat után voltam hasonló helyzetben. Pár hónap alatt sikerült túllépnem rajta, szerencsére a barátok elterelték róla a figyelmet, aztán megint tudtam jókedvűen bulizni és beszélgetni :)

De ha szeretnéd írhatsz, tudok pár hasznos tippet adni talán. :)


18/f

2016. máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden szakítás ahol mély érzelmek voltak,vannak egy fajta gyász.Idő kell,hogy elmúljon a fájdalom,lehangoltság.

Természetes amit érzel.Nyilván nagyon szeretted a srácot.Próbálj kimozdulni otthonról.

Légy társaságban.Sportolj!Azzal a lelkedet is erősíted nem csak a testedet.

F40+

2016. máj. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nos hát nekem nem a legjobb módszer segített. Csak néhány hónapig voltunk együtt,de nagyon szerettem a srácot. Neki lett egy új barátnője, és mivel mind egy suliba jártunk így még nehezebb volt a felejtés. Folyamatosan mosolyogtam,megjátszottam a boldogságot,csakhogy azt higgye,hogy már túlvagyok rajta. Aztán egyik napról a másikra már tényleg jobban lettem. Ez csak egy sajátos tapasztalat.
2016. máj. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
De jó nektek pár hónap. Nekem az előző szerelmem 7 évbe tellett elsőnek azt gondoltam csak egy tini szerelem de mégis sok időben tellett kiheverni. Mire önmagamra találtam és rá de,tegnap vége lett ennek is több mint egy év után és asse tudom merre fussak azt mondta keressek mást nem tudnék rá nézni senkire míg kinem hevertem. Mintha én írtam volna ki a kérdést csak sajnos tudom hogy semmi nem lesz gyógyír rajta kívül. Ha sokat beszélsz róla enyhít kicsit a fájdalmon. Kitartást!!!!!!
2016. máj. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)az a baj egészségügyi okok miatt a sportolás nem a legjobb.. valahogy a tanulással kell lekössem magam, de úgy, hogy közbe ne azon gondolkodjak. Ja és már kapott újat, szóval mégrosszabb azt nézni/látni és tudtában lenni...
2016. máj. 14. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!