Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek a barátnőm megcsal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gangsterzrue kérdése:

Szerintetek a barátnőm megcsal (t) vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel több mint 1 éve vagyunk együtt, és mostanába már minden nap, egész nap együtt vagyunk, de nyáron nem nagyon így volt mivel dolgoztam. Volt 2 éve egy szerelme viszont a srác nem akarta a kapcsolatot (én vagyok az 1. Kapcsolata), de július közepe fele elkezdett a legjobb barátnőjének írogatni a csávóról h milyen helyes meg ilyenek. Nekem azt mondja h ezeket csak viccből írta dehát ezt nehéz elhinnem. Egy másik eset volt amikor veszekedtünk éppen facebookon, viszont ő a barátnőjénél volt és volt egy másik faszi akivel olyan jól elvoltak annak ellenére h veszekedtünk, inkább nem részletezném miket engedett meg neki... Aztán tudomásomra jutott h kb 10 percig kettesben voltak. Azt hiszem hogy elcsattant egy csók de semmi bizonyítékom rá. Szerintetek? 17/F
2018. nov. 6. 00:16
 1/9 anonim válasza:
100%
Miket engedett? Tapizta?
2018. nov. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem akarlak elszomorítani, de szerintem csak addig lesz veled, amíg nem jön egy jobb. Miért gondolod hogy csókolóztak, ha semmi bizonyíték, illetve arra utaló jel nincs? (vagy van?) Az, hogy a 2 évvel ezelőtti szerelméről áradozik a barátnőjének, azt biztos nem viccből mondta, csak próbálta menteni a helyzetet... (ne legyél naív) A párkapcsolatotok, (azok alapján amit leírtál) tipikus esete a "ha nincs ló jó a szamár is" - nak.
2018. nov. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen igaza van a kettesnek, én nem várnék a helyedben, szerintem ideje váltanod. :)
2018. nov. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg.
2018. nov. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vele csal meg, akkor majd mással.
2018. nov. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
őt szereti és nem tud neki nemet mondani hiába van veled (vagy bárki mással a szerelmén kívül)
2018. nov. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De mostmár szó sincs másik pasiról. Sehol, soha
2018. nov. 7. 21:02
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt is hozzáteszem, hogy osztálytársai megszivatták, h tetszik valakinek és a csávó rá is írt facen de ő azt mondta h neki csak én kellek úgyhogy lekoptatta
2018. nov. 7. 21:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Aha aha.
2018. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!