Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek hány éves kortól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány éves kortól kéne pasizni/csajozni?

Figyelt kérdés
Ha a gyereked eléd állna, hogy becsajozott/bepasizott te mit mondanál? Hány éves kortól engednéd neki? Csak szerintem ciki, ha valakinek már 11-13 évesen pasija/csaja van?

2018. nov. 7. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekszerelem már az oviban is lehet, de azért 11 évesen egy intimebb kapcsolat még nagyon korai, max kézenfogva sétálás, szájra puszi. 13 évesen már egyre több lány kacérkodik a szexualitás gondolatával, a fiúk ebben a korban még gyerekesebbek. Efölött már nem az életkor, hanem a személyiség a döntő, ki mit gondol egy kapcsolatról. Ciki vagy sem, nekem az első komolyabb kapcsolatom 18 évesen volt, mikor a legtöbb haverom már rég csajozott. De ettől még nem lettem lúzer, sőt boldog vagyok és remélem a párom is boldoggá teszem :)
2018. nov. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem egyáltalán nem ciki 18 évesen. Mondjuk én nem a puszira gondoltam...
2018. nov. 7. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi ciki nincs abban, ha egy 11-13 évesnek van barátja/barátnője addig, amíg a kapcsolatuk egészséges kereteken belül mozog. Tehát max. kézenfogva sétálás, szájra puszi. És azért, ha lehet, szeressék is egymást és ne csak azért járjanak, mert cikinek érzik, hogy másnak van, nekik meg nincs, vagy csak mert, hogy legyen mivel menőzniük, stb.

20/F

2018. nov. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem egy 15-16 évesen már érdekelheti a dolog komolyabban. Érettség függő is. Mondjuk 13 évesen én is szerelmes voltam Zac Efronba, de kinek nincsenek ilyenjei. Az első komoly kapcsolatom 18 évesen, pont a szülinapomon kezdődött és azóta is tart. 10 hónap múlva össze fogunk házasodni.

20/L

2018. nov. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!