Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek jó az interneten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó az interneten barátkozni vagy csajozni/pasizni? Lányok ti egy fiuba hogy szeretek bele mibe szeretek bele ha helyes akkor a szépségébe? Ha nm túl szép (ronda) akkor a kisugárzásába vagy mibe? Esetleg a pénzébe? :D

Figyelt kérdés
Szerintem azoknak könnyebb az interneten csajozni akik nm túl szépek mongyuk ki rondák a többség szemébe így sokkal könnyebb elérni hogy egy lány a belsődbe szeresen bele tudom sokan nm értetek ezzel egyet de ha a lány megszereti a fiú belső ényét és találkozik vele nm bisztos hogy tetszeni fog neki de azért lehet belőle valami vagy megmaradnak barátoknak....ezt tapasztaltaból mondom mert én se vagyok szép jó ronda vagyok de én erre büszke vagyok mert legalább nm vagyok olyan mint a többi más vagyok van egyéniségem akik menők vagy átlagosak nm mindig van egyéniségük nm mondom hogy nincs nekik de nm mindig van a barátnőmel is neten ismerkedtem össze és már egy ideje együtt vagyunk elmondom még hogy régen én is magam allat voltam nm voltam megelégedve magammal de minden megváltozott:))) tudom nekünk fiúknak semmi közünk ahhoz hogy mièrt szerettek minket de érdekel várom a válaszokat:D

2017. aug. 6. 14:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztos nem a helyesírásodba szeretett bele :)
2017. aug. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Bocsi telóról írok:p
2017. aug. 6. 15:00
 3/29 anonim ***** válasza:
33%
szerintem pont h annak jo csajozni pasizni a neten aki szep/helyes.. tudod kulso megfog belso megtart.. ha megismerek valakit neten es tenyleg tetszik a szemelyisege meg jo vele beszelngetni de ha talizunk vagy kuld kepet es hanynom kell a latvanytol akk hagyom inkabb.. mert csak azert mert valaki kedves meg jofej de nagyon ronda nem jovok vele osze.. sot meg baratnak se kene.. lehet azert mert van egy egeszseges onbecsulesem es tudom magamrol h en szep vagyok... meg sokan mondjak is.. szoval egy csunyaval meg az utcara se megyek ki.. tudom ez szarul hangzik de bennem mindig az van h ur isten most mit gondolnak rolam h egy ilyennel maszkalok mikor szazszor jobbakat is megkaphatok.. ha neten ismerek meg valakit eloszor a kulsejebe szeretek bele es ha tetszik a belsoje is (amit nem lehet neten keresztul megmondani) akkor szoba johet h oszejojjek vele.. kisugarzasba meg csak szemelyesen lehet beleszeretni..
2017. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van te így látod más másképp lássa de azért egy kicsit több esélyt is birnátok a csunyáknak adni hisz ők is emberek és nm szégyen velük ki menni bocsi de ez egy kicsit szarul esik jó te szép vagy milyen jó néked bírsz hajtani a legjobbakra aki még csunya az le van szarva már megszoktam ez a mai emberek gondolkodása ha 2 fiú lenne a világon az egyik ronda viszont okos kedves jó lelkű rendes segítőkész és egy szép de bunkó magának való...ember mejiket választanád?ez érdekel kíváncsi vagyok
2017. aug. 6. 15:33
 5/29 A kérdező kommentje:
Fiú/lány*
2017. aug. 6. 15:34
 6/29 anonim ***** válasza:

Ha szükséges akkor személyesen is lehet de ha pl utcán mész oda akarkihez az ugyan olyan 50-50 es hogy mit akar, vagy szimplán ha csak olyanhoz akit kicsit sem ismersz és ismerősöd sem. Tehát az ugyan olyan necces mint neten ismerkedni. De egyik ismerősöm szerint ha nem kockáztatsz nincs csalódás de boldogság sem.

Ebbe eléggé igaza van.


Én soha nem tudtam hogy mi tetszik egy fiúba mindig más stílusú tetszett meg tehát erre a kérdésre nem tudnék válaszolni. De az lényeg hogy tisztálkodjon.

2017. aug. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

És még az is lényeg hogy belül milyen. Pont ez maradt le.

L

2017. aug. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Miért úgy írod a szelektálást mintha rossz lenne? Az ember evolúciós szabályok szerint a legjobb génekkel rendelkező egyénnel akar kapcsolatot létesíteni és utódokat nemzeni.

Egyébként én is úgy vagyok, ahogy az előző ember, akit leszidtál, ha nem tetszik külsőre, max barátnak megmaradhat, de semmi több.

A helyesírásod és felfogásod elnézve te sem belső értékekkel, sem külsőekkel nem rendelkezel átlagon felül. Akkor milyen okot tudsz felhozni, hogy bárki is téged válasszon egy jóképű, jó fizikumú fiúval szemben?

2017. aug. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Na most már értem megdögölhetünk a ge.ibe mert egyedül maradunk:)oké értem aki nm olyan az már senki értem én egy senki vagyok akkor nmnszidok le senkit csak ez úgy jőn ki hogy ha nm vagy elég jó le vagy szarva értem:)értem miért van ilyen sok öngyilkos
2017. aug. 6. 17:53
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem értesz te semmit, apafej! Ne csajokat hibáztasd a saját sikertelenségedért. A csajok is emberek, ők is boldogok akarnak lenni. Olyan párt keresnek, akinek az oldalán ez remélhető. Egy igénytelen fickó, aki a helyesírására se ad, nem az a kategória. Ha csúnya vagy, keress valamit, amiben jó vagy, és abban fejleszd magad. Nézd meg Horváth Charliet. Ő sem egy világszépe, mégis a világ minden táján voltak csajai.
2017. aug. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!