Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem nagyon értem. Ez ilyenkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nagyon értem. Ez ilyenkor normális? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Tegnap életemben először megcsókoltak. Igazából én egy kicsit megijedtem. Nem volt annyira jó, de tűrtem, mert tudtam hogy a fiúm már nagyon várta ezt. Aztán mikor hazaértem próbáltam felemészteni és arra jutottam hogy nem is volt olyan rossz és hogy szivesen megcsókolnám mégegyszer. Nem értem először nem tetszett aztán meg később megtetszik...

Ez normális vagy nekem elmentek otthonról? Esetleg járt már hasonlóan valaki?



2018. nov. 11. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

"Nem volt annyira jó, de tűrtem, mert tudtam hogy a fiúm már nagyon várta ezt."


Az nem normális,hogy rögtön a másik igényeit helyezed a tiéd elé.

És ha várta ezt,akkor kit érdekel? Az a lényeg,hogy te nem akartad,és nem esett jól, de szegénykém akarta,hát tegyünk már vele egy kis jót... Nem! Ez csak egy randi partnt.

2018. nov. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Randi partner *
2018. nov. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem normális velem is volt már ilyen csak egy buliban egy ismeretlennel akit végül otthagytam de visszagondolva mar nem hagynam ott mert amugy aranyos volt
2018. nov. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem nyáron volt a legelső csókom... az annyira nekem se jött be... kicsit hirtelen volt, váratlan, nem igazán tudtam mit csináljak...


De utána volt több is, és idővel megtetszett és már szeretem is☺️


19L

2018. nov. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!