Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tehetném magam érdekese...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném magam érdekesebbé?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akinek szimpatikus vagyok, viszont neki egy másik lány van a képben akivel még nincsenek együtt. Hogyan tehetném magam érdekesebbé vagy értékesebbé mint a másik lány, hogy jobban felfigyeljen rám a fiú? Hogy inkább felém jöjjön? Gondolom nem 2 napos munka, de megpróbálnám, viszont kicsit tanácstalan vagyok. Elsősorban fiúk válasszát várom, és ha kérheten normálisan! Előre is köszönöm:)

2018. nov. 17. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyban függ attól, hogy milyen típus a pasi. Könnyen hagy ott valakit vagy sem. Plusz, az is fontos, hogy mennyire gondolja komolyan a lánnyal. Mert egy olyan, aki komolyan gondolja és nem egy fűvel-fával-bokorral összebújó pasi azt sehogy nem fogod megfűzni.
2018. nov. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú vagyok. Igaz, már idősebb, de volt olyan, hogy egy lány kvázi addig "udvarolt", addig irogatott, jött, barátkozott, időt töltött velem, hogy egyszer csak egy szituációban megcsókoltam, járni kezdtünk... Miközben előtt egy másik lány, a barátnője tetszett (aki egyébként szintén "ajánlgatta" nekem a csajt), és ez a lány úgy igazán nem is jött be.

Na életem legnagyobb hibája volt, a mai napig bánom, mert végül be kellett látnom, hogy nem tudom őszintén szeretni a másikat, szakítani kellett, és nagyon megbántottam a lányt, aki szeretett engem. Persze így már a minimális esélyem is elillant a barátnőjénél...

Szóval lehet veszélye is az elcsábításnak. De el tudom képzelni az ellenkezőjét is, hogy fel kell nyitni a fiú szemét, hogy nem neki való az a lány... Mindenesetre ha már nagyon közel vannak, hogy összejöjjenek, látni, hogy a lánynak is tetszik a fiú, a fiúnak is a lány, akkor lehet nem érdemes bántani őket. Akkor esetleg várhatsz, hogy hátha kiábrándulnak egymásból... De ha egyikük bizonytalan, vagy nem érdeklődő annyira, akkor úgy lehet esélyed, ha Te leszel a vagányabb és időt töltesz a fiúval. De azért ne nyomulj túlzottan, és főleg ne légy gonosz a másik lánnyal. Se ne gonoszkodj vele, se ne légy képmutató, túl nyájás vele szemben! A fiúknak nem jön, ha egy lány túl sokat kavar, meg gonoszkodik. Ha úgy döntesz, hogy megpróbálkozol a fiúnál, akkor igyekezz a társágában lenni, ha lehetséges, és akár kezdeményezheted azt is, hogy legyetek kettesben. Pl. elhívod sétálni vagy csak beszélgetni.

2018. nov. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megfelelési kényszerből ötös.
2018. nov. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első 2 válasszolónak!:)
2018. nov. 18. 15:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Találj ki jó sztorikat a te főszerepeddel
2018. nov. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
#4: Ahogy telnek az évek,rá fogsz jönni,hogy a 3-as a megfelelő válasz. Addig légy simulekony és teljesen alakítsd az ízlésed a fiúnak megfelelőre,hogy ne is legyen saját személyiséged.
2018. nov. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Várjunk csak! Szerintem ha felméri a helyzetet, és úgy látja, hogy a másik lánnyal még nincsenek olyan szinten, hogy szemétség lenne tőle elcsábítani, akkor elhívhatja randizni. Ez még nem megfelelési kényszer. Akkor lesz az, ha elkezd olyan ruhákat viselni, úgy sminkelni, úgy viselkedni, hogy másnak az "bejöjjön"... De nyilván nem ez a megoldás.
2018. nov. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Neharagudj 3. válasszoló, máshogy értelmeztem a válasszodat, de mostmár leesett mit akartál mondani:) hát igazából nem áll messze az érdeklődési körünk mert ugyan azokat a zenéket szeretjük, hasonló stílusunk van és mind2en szeretjük a harcművészeteket,tehát van elég sok közös pont:D de a megfelelési kényszer azért nem jó, mert akkor nem magadat adod. És az örökkévalóságig nem lehet egy teljesen másik személyt adni. Mondjuk nekem már volt olyan barátom akinek a hatására elment a stílusom egy másik irányba, elkezdtem mindenben rá hasonlítani, de az nem azért volt mert meg akartam neki felelni,szimplán csak alkalmazkodtam a körülményekhez és átvettem a szokásait:D főleg zene terén, mert körülöttem sokszor az ment
2018. nov. 21. 17:09
 9/9 anonim ***** válasza:

#8: De te épp készülsz nem magadat adni,mivel feltetted a kérdést. Nem kell ide semmi mesterkélt hülyeség. Ha nem jössz be neki így,ahogy vagy,akkor nem és ennyi. Ezen nincs mit erőltetni.

Ahhoz meg már hozzá se fűzök semmit,hogy a lány hívja el a pasit. A mai srácok valami hercegnők,akiket a lányoknak kell meghódítani,vicc

2018. nov. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!