Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan tehetném érdekesebbé a...

Hogyan tehetném érdekesebbé a videómat, és mik a kedvelt témák a természetfeletti jelenségek terén?

Figyelt kérdés

Készítettem a youtubera egy videót, ami a szellemvilággal foglalkozik.Szerintetek, hogy hogyan tehetném érdekesebbé, mert hamarosan jön a 2. -rész szóval jó lenne pár jó tanács vagy észrevétel. A második kérdésem pedig az, hogy mi legyen a 2. -rész témája, mit találtok érdekesnek?



Itt a videó: https://www.youtube.com/watch?v=0AHCvOAMFZ4


2014. ápr. 8. 06:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó a videó, érdekes. Kifogom próbálni a hangrögzítőt is, de remélem nem fogok hangokat hallani mert így is félős vagyok. Szerintem így is elég érdekes a videód. Nem tudom mi legyen a második rész témája de biztos megoldod, mert az első részt is sikerült jól megdoldani
2014. ápr. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bár magával a tartalommal nem értek egyet, a videó szerintem korrekt hangvételű. Esetleg lehetne a bejátszásokat dinamikusabban kezelni, már az elejétől mutatni képeket, esetleg magadat, ahogy beszélsz. Persze, hogy őszintén megmondjam, szerintem a fejedre is állhatsz, akkor sem lesz egy tucatnál több néződ. Magyar nyelvű amatőr youtube film, amiben definíciókat és mások anyagait rakod egymás után. 8 éve talán még új lett volna, de ma már ennél többre van szükség a nézettséghez.
2014. ápr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nagyon tetszik, csak furcsa, hogy mikor az elején beszélsz, folyton ugyanazt a képet látom,az ember egy idő után ezt megunja.

Várom a következő videódat! :)

2014. ápr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Első válaszoló,örülök,hogy tetszett,a szellemhang vadászathoz pedig sok szerencsét:) Második válaszoló,köszönöm a kritikát,megpróbálok változtatni,érdekesebbé tenni a nagyobb nézettség elérése érdekében,például úgy,hogy nem csak beszélek a témáról,hanem be is próbalom bizonyítani,vagy éppen megcáfolni. Ha például a szellemhangok felvételéről lesz szó akkor én is megpróbálok felvenni hasonlót,amit rögzítek videón,ezek mellett riportokkal is szeretném bővíteni filmjeimet,méghozzá olyan emberek riportjaival akik átéltek a témához kapcsolódó dolgokat,így az egész érdekesebb,színesebb lesz,emellett a videók,képek is sajátjaim lesznek.Utolsó válaszoló,szintén örülök,hogy tetszett és remélem,hogy a második rész is tetszeni fog:)
2014. ápr. 8. 19:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos jó lesz a második videód is, megvan hozzá a tehetséged. Én is szerettem volna ilyen videót készíteni, de aztán csak nem lett belőle semmi. Te legalább belevágsz a dologba és ha kritikát is kapsz, az csak jól jöhet, mert tanulsz a dologból. Ìgy jobbak lesznek a videóid. Sok szerencsét. Amúgy ma kipróbáltam a hangfelvételt, de nem szólalt meg senki benne. Hála az égnek, megnis ijjedtem volna :D
2014. ápr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A videózáshoz nem értek, de a marketing fogás a filmed népszerűsítéséhez nagyon ügyes. Szívből gratula, csak így tovább! :)
2014. ápr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

19:29-esnek,köszönöm,még egyszer a hangfelvételhez pedig kitartást,idővel lehet,hogy lesz eredmény:)

13:35-ös,köszönöm szépen!:)

2014. ápr. 12. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!