Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeret még, vagy csak azért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még, vagy csak azért van velem, hogy hugommal ne legyenek rosszba?

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk együt barátnőmmel, én 19, ő 18 éves. Egy gimibe jártuk, a barátnőm, a hugom és én. Barátnőm most végzős, hugom 10.es. Én már egyetemre járok. Hugom és barátnőm már azelőtt jóban voltak, ugymond barátok voltak, mielőtt mi összejöttünk. Most már legjobb barátnők is, és egy ideje kezdem úgy érezni, hogy barátnőm többet beszél a hugomal mint velem. Ha átjön hozzánk mondjuk ebédre, vagy hétvégére, hugommal olyan jól elvannak, velem meg alig foglalkozik. Ugy érzem jobban bízik a hugomban, mint bennem. Neki mindent elmond, nekem meg nem. Beszéltem erről barátnőmmel, ő azt mondta, hogy ez csak én erzem így, és mivel neki nincs közel vele egykorú testvére, csak egy 3éves huga és az én hugomnak sincs lánytestvére, és ők már olyanok egymásnak mintha tesók lennének. Persze ezt meg tudom éteni, de néha nagyon idegesít, hogy amikor én hétközben nem vagyok otthon, barátnőm akkor is mindig találkozik hugommal, és lejár hozzánk. Normális ez, hogy ennyire jóban vannak? Mi lesz, ha szakítunk barátnőmmel, akkor is majd mellé fog állni hugom? Múltkor ezen sértődött meg barátnőm, olyanokat mondott hogy ez engem azért zavar ennyire mert én már biztos a szakítást tervezem. Pedig ő azt hitte örökre együtt leszünk.

Most szerintetek? Tenyleg velem tervezi az életét örökre vagy azért érzem, hogy a hugomhoz közelebb áll mint hozzám, mert már nem szeret engem??



2018. nov. 25. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolj úgy a hugodra mitha nem a hugod lenbe ha ti szakítotok (föleg hogy egyetemista vagy)ők jóban maradnának úgyhogy szerintem nem csak a hugod miadt van veled
2018. nov. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tervezi veled .. :/ Sajnos a ritka 1% akik középsuliból együtt maradnak mondjuk 10-20 évig akár. Tehát ebben nem reménykednék annyira. Főleg , hogy távol is vagytok egymástól, lehet az idő próbája megöli az érzelmeit.
2018. nov. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!