Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit gondoltok erről? Rossz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Rossz barátnő vagyok?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok kapcsolatban, nagyon szeretem a párom. Van a suliban egy srác, akit látásból ismerek, neki van bnője. Mostanában azonban azt veszem észre, hogy akárhányszor találkozunk, mindig megnéz. Nem csak rám néz, hanem az 5-ös társaságunkból csakis engem. Nem tagadom, nagyon helyes és bejön nekem, de nem cserélném le a mostani barátomat. Mit tegyek? Nehéz lepleznem, hogy nem tetszik nekem, hiszen mindig elvörösödök...nem akarom, hogy észrevegye, mert felém tényleg azt sugallja, hogy ez a szimpátia kölcsönös. Buszon is folyton engem bámul, még ha a barátom is ott van. Mit tennétek a helyemben? Hagyjam, ahogy "sodor az ár" és majd lesz valami, vagy inkább tegyek úgy, mintha a fiú nem is érdekelne, mondjam el a barátomnak? Össze vagyok zavarodva!:(

2018. nov. 29. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Ne foglalkozz vele ha tényleg szereted a barátodat, esetleg csak sodorjon az ár. De a barátodnak erről semmit ne mondj.
2018. nov. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom kiverni a srácot a fejemből.

Nem jó ez így...:(

2018. nov. 29. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Szintén másfél éves kapcsolatban vagyok és nekem is volt egy hasonló esetem.Tetszett egy másik fiú és bár nem gondolom,hogy konkrétan tetszettem neki,viszont látom rajta a mai napig,hogy külsőleg vonzónak talál,elég sokszor nézett/néz ő is engem(csak úgy ,mint téged a srác) és ha a közel vagyunk,akkor valahogy mindig erősen érzem a kémiát kettőnk között(ezt nem lehet szándékosan előhozni,csak jön magától,érzi az ember,ha kicsit "szikrázik" a levegő,persze ez nem jelent semmit,hisz sok ember között működik)

A lényeg,hogy bár már nem tetszik a srác,azért néha néha még eszmbe jut,viszont mindig rá kell jönnöm,hogy a külsője miatt van ez az egész,mert rohadt helyes.Ahogy írtad,a srác helyes,szóval valószínű ezért vonzódsz hozzá..viszont szerintem ezért semmiképp ne dobj el egy hosszú párkapcsolatot!Van olyan,hogy vonzódsz más iránt is,ez egy normális dolog,nem baj,ha az ember néha fantáziálgat,viszont próbáld meg realizálni nagadban,hogy ezért a kis "tetszésért" nem éri meg kockáztatni..(főleg ,mert elég valószínű,hogy a külsője miatt vonzódsz hozzá) A barátodnak semmiképp ne mondd el,fölösleges ezzel megijesztened őt vagy a párkapcsolatotokat kockáztatni,mert ez egy fellámgolás,ami egy ideig eltart,de később már csak mosolyogva tekintesz vissza rá!

Fel a fejjel,hasonló helyzetben voltam én is és látod,elmúlik ez szép lassan! ;)

2018. nov. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy az igazi e szamodra a jelenlegi baratod?
2018. nov. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem dobnám el, hülye nem vagyok! :) valószínűleg tényleg a külseje miatt érzek így, mert állítólag bunkó... remélem elmúlik ez a fellángolás
2018. dec. 5. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!