Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mennyire vannak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire vannak "halálra ítélve" az olyan kapcsolatok, amiknél eljön az egyetemi időszak?

Figyelt kérdés

Főleg,ha messze vannak egymástól,vagy főőőleg,ha valamelyik kolisra ment és csak hétvégente találkozhatnak. Nem nálam van ilyen,csak kíváncsi vagyok,random a fejembe ugrott ez. Hogy vajon,akik középsuli óta együtt vannak azokból hány pár marad így. Vagy a legtöbb olyan kapcsolat,ami akár összeköltözésig meg még tovább megy,azok itt születnek ebben az időszakban?

Olvastam már ezt-azt,valaki azt írja mindenki dug fűvel fával,de van aki azt mondja ez csak mese. Hát ez a közösségen is múlik,meg hogy egy adott illető mennyire gátlásos,mennyire tiszteli saját magát,vagy a párját ha van épp. Gondolom.


2018. dec. 2. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Májusban fogok érettségizni, még csak 3 hónapja vagyunk együtt a párommal, de szerintem nem lesz belőle gond, hiszen most is tavkapcsolatban vagyunk. :) sőt, ha egyetemen leszek, akkor kicsit közelebb is leszek hozzá (nem sokkal, -20-30 km kb)


Szóval nekünk “mindegy” hogy egyetemre fogok menni :) 19L

2018. dec. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
3 éve vagyunk együtt a párommal, most fogunk érettségizni, aztán irány az egyetem. Én is kíváncsi vagyok, hogy fog alakulni, de bízom magunkban! Jövő ilyenkor tudok majd választ adni erre a kérdésre. Talán...
2018. dec. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!