Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyi az esélye, hogy együtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mr.Waid kérdése:

Mennyi az esélye, hogy együtt maradunk és összeházasodunk?

Figyelt kérdés

15 évesek voltunk mikor összejöttunk a barátnömmel, nagyon lassan haladtunk, de mindig midnent megtudunk beszélni, szerintem nagyon jó kapcsolatunk van és ez az idő múlásával egyre jobb csak. Már több mint 2 éve együtt vagyunk, k♀9lön suliba is járunk, és félek ez már az egyetemen megfog változni és eltávolodunk egymástól. Nagyon szeretjük egymást és ettől félünk igazán. Hozzáteszem, hogy nagyon boldog vagyok és nincs szükségem, oylan kioktatásokra, hogy "Fiatal vagy még, ne légy ökör iyleneken gondolkozni, inkább éldd ki magad!":

Köszönöm szépen előre is az értelmes válaszokat! :)



2018. júl. 27. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan nincs olyan, hogy jóslás, tehát semmi értelmes választ nem lehet adni eme kérdésre. Ha jól érzitek magatokat együtt, akkor addig, ameddig ez tart, nem lesz szakítás. Amint ez elmúlik, jön a szakítás, de ha már nem érezted jól magad vele, akkor nem fog érdekelni és majd találsz mást. Ennyi. További szép napot!
2018. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

5% maximum :D


Én 23 évesen jöttem össze az exemmel, azt hittem, együtt öregszünk meg, aztán 2,5 év után kuka, t9bbek között mert szexchatelt egy ismerősömmel.


Párom 7 évig volt az első exével, mikor a lány kitalálta, hogy "élni akar" (24 évesen).

2018. júl. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Én és a barátom 14 évesen ismertük meg egymást és két éve vagyunk együtt és szintén örökre tervezünk és nekünk is mindenki mondja,hogy jaj éljük ki magunkat,de szerintem ez felesleges.

Ez a normális hozzáállás egy kapcsolathoz.

Nem az,hogy kit mikor cserélsz le másra a buli miatt..

Szerintem van esélye annak,hogy együtt maradtok,hisz miért ne lenne? tegyetek érte,hogy meg legyen a saját örökkétek.

2018. júl. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is 15 éves voltam amikor összejöttem az exemmel.. igen EXEMMEL. Most Júliusba mentünk szét mert megcsalt, nem tudom mire fel, mert nagyon boldogok voltunk egymással és szintén mi is örökre terveztünk mindent. 3 és fél évig voltunk együtt.. szóval a helyedben én inkább résen lennék ;/
2018. aug. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiváncsi lennék kivel mi lett azóta ! :D
2020. febr. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!