Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm nálam volt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nálam volt a hétvégén most meg nem hajlandó szóba állni velem és vissza se akar írni és aggódjak?

Figyelt kérdés
Na szóval átjött szombaton és vasárnal estig velem volt. Az 1. nap semmi nem történt de a 2. nap mielőtt el ment volna furán viselkedett. Mintha elment volna a kedve mindentől. Hiába írtam neki csak annyit mondott a hétvégén megbeszéljük(Kb 2-3 hónapja vagyunk együtt)szerintetek kell aggódnom?

2018. dec. 4. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán azt várta, hogy történjen valami...
2018. dec. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is de mivel éppen a szám széle bepállot ezért megcsókolni meg se tudtam volna és ezt ő is tudta, mást meg kétlem, hogy nagyon szeretett volna
2018. dec. 4. 12:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Csináltatok valamit, vagy lényegében csak a telefont nyomkodtátok? Esetleg nem mondtál neki olyat, amivel megsértetted?
2018. dec. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszadó. A telefont elő se vettük hanem filmeket néztünk, beszélgettünk és sétáltunk. Rosszat nem mondtam neki, még nem is viccelődtem vele. Azt mondta problémája az volt hogy túl sokat hozzábújtam de hallottam a hangján amikor ez mondta hogy nem ez a baja :/
2018. dec. 4. 13:01
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Amit eddig olvastam róla, nekem úgy tűnik, hogy többet várt az együttléttől, mint amit nyújtottál neki.

Azt kérdezed, hogy aggódj-e. Ne, ne aggódj! Neked nem ilyen csaj kell hosszú távra. Hadd menjen, ne írj neki. Van más.

2018. dec. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves ssaa sajnos nagyon nehéz nekem a csajozás és ő látott meg bennem valamit egyedül meg én is benne mert ugyan annyira szégyenlősek és félénekek vagyunk, nekem a volt depressziómnak köszönhetően amiből ő segített ki és lassacskán teljesen felépülök
2018. dec. 4. 13:33
 7/11 anonim ***** válasza:

Na, a 6-os alatt írt válaszod már beszédesebb, mint amit eddig tudhattunk rólatok.

Igyekezz vele kapcsolatot teremteni és megtudni a vasárnapi viselkedésének az okát. Ha ezt nem árulja el (biztos, hogy majd megmondja!), akkor nyugodj bele és bármennyire félénk, bátortalan vagy - új lány után kell nézned. Nem tudjuk, hány évesek vagytok, mit csináltok. Gondolom, hogy Te dolgozol és albérletben laksz, de ez csak sejtés). Használd az eddigi jónak vélt módszeredet és kezdj el udvarolni másnak, ha ez a kapcsolatod végleg megszűnik. Csodálkozom azon, hogy mindketten tartózkodók vagytok, ő húzott ki a depressziódból és most még csak nem is válaszol a megkeresésedre. Ne fuss utána, de jó lenne, ha tudnád a viselkedése okát.

2018. dec. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jelenleg 17 vagyok szóval még 1-2 évem van addig hogy albérletem legyen viszont annyit visszaírt hogy a hétvégén megbeszéljük de így is egy kicsit izgulok hogy mit fog mondani de addig hagyom és nem írogatok neki(mivel 40 kmr-re él nem tudok vele minden nap találkozni és ilyenkor csak neten keresztül beszéljük meg a dolgokat). Lehet ez a legjobb amit most tehetek.
2018. dec. 4. 14:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ha megmondja ird le ide mi történt:(
2018. dec. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem tudja mit jelent az hogy szeretni.... most mindent megpróbálok hogy kiverje ezt a hülyeséget a fejéből
2018. dec. 5. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!