Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehetőségem lenne összejönni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetőségem lenne összejönni a világ legaranyosabb pasijával, de félek?

Figyelt kérdés
Félek, hogy nem leszek rá alkalmas és hogy mit szól ahhoz a családom ha barátom van. Pedig már 18 elmúltam, de barátom még nem volt. Tuti olyat kérdeznének amitől zavarba jövök. De ha eltitkolom akkor meg megsértődnek ha egyezer kiderül. Hogy tegyem helyre magam? Tényleg nagyon aranyos a fiú
2018. dec. 6. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

HAJRÁ!!

Csapj le rá!

A családod meg fogja érteni, főleg, ha elmúltál 18-

Ne félj és próbálj meg nem zavarba jönni, ha kérdeznének bármit is.

2018. dec. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igyekszem :)

2018. dec. 6. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha zavarba jössz sem baj. Én másfél éve vagyok együtt a barátommal de még mindig van olyan dolog vele kapcsolatban amitől zavarba jövök. Ez egy teljesen normális dolog. És szerintem a szüleid el fogják fogadni, lehet hogy egyszerre lehet hogy idővel de elfogják.

Ha tényleg aranyos ez a fiú és ugY érzed hogy minden passzol akkor ne szalaszd el.

2018. dec. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Zavarba ejtő kérdéseket profin tudnam feltenni a családtagok. Zavarni nem hiszem, hogy zavarná őket.

Egyszerűen élj lehetőséggel, s próbáld meg kizárni az egész világot!

2018. dec. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!