Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Távkapcsolat, a világ másim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat, a világ másim feléről?

Figyelt kérdés

Egy jó lány barátom 2 hónap alatt beleszeretett egy srácba... aki a világ mâsik felén él. Szó szerint. Videochatelnek, és már bevallották egymásnak az érzéseiket. Bár csodálkozom hogy megértik egymást, mert a leányzó németet tanult világ életébe. (A Google fordító jóbarát) Két évet még tuti hogy itthon kell töltenie, bár lehet hogy közben egyszer tudnak találkozni.


Csak szerintem halott ügy nekik?



2018. aug. 8. 20:41
 1/1 anonim válasza:

Valószínüleg halott. Nekem is volt hasonló, egy finn csajjal. Az a baj az ilyen hosszú távú kapcsolatokkal, hogy nagyon ritkán tudtok találkozni (mellesleg nagyon drága is), és így sokáig tart míg teljesen megismeritek egymást, mert ugye más valaki a való életben, mint ahogy te online elképzeled.


Többször is voltam Finnországban találkozni vele, de a 2. utam során már kezdett összeállni a kép, és 3. út a végén már nem lett... Egy évig tartott, bezzeg ha Pesti lett volna, vagy legalább Magyarországi, akkor sokkal hamarabb derül ki, hogy nem is illünk össze.


A másik az, hogy nem tudtam volna elképzelni egy több éves, akár fél évtizedes távolsági kapcsolatot, míg befejezem az egyetemet.


22/F

2018. aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!